"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
У нашій країні високий ризик зараження диким поліовірусом
В Україні зберігається високий рівень небезпеки поширення поліомієліту. Причина в недостатньому рівні вакцинації від цієї недуги, - заявляють в МОЗ.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на Центр громадського здоров'я українського МОЗ.
Рівень охоплення вакцинацією від цієї недуги в Україні становить 83%,і цього недостатньо. Як відзначають у ВООЗ, поширення вірусу припиниться, якщо в країні вакцинуються більше 95% людей.
Крім того, за даними Європейської регіональної комісії з сертифікації ліквідації поліомієліту, в нашій країні високий ризик зараження диким поліовірусом, який може бути ввезений з інших країн, наприклад, таких, як Афганістан.
У подібних умовах надзвичайно важливо підтримувати високий рівень охоплення щепленнями. Шість доз вакцини достатньо, щоб сформувався імунітет до поліомієліту до кінця життя.
В Україні є ефективні вакцини в достатній кількості, закуплені за кошти державного бюджету. Захворіти на поліомієліт може кожна невакцинована дитина і дорослий. Найбільш сприйнятливі до вірусу - діти до п'яти років. Тому перше щеплення діти отримують в перші місяці життя.
Для довідки. Поліовірус поширюється від людини до людини через фекалії і слину, найчастіше - через брудні руки, інфіковану їжу і воду. Перебіг хвороби характеризується ураженням центральної нервової системи, виникненням паралічів. Хвороба може призвести до смерті. При одужанні після поліомієліту функція уражених хворобою нервів і м'язів не відновлюється. Вакцинація - єдина можливість вберегтися від хвороби і ускладнень, які вона викликає.
Раніше Інформатор повідомляв, що Вінницька область отримала 5,6 тисячі доз вакцини CoronaVac.
Також повідомлялося, що Україна може отримати 5 мільйонів доз COVID-вакцини з ОАЕ.