"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Якби я кожного разу отримувала 100 гривень, коли чула фразу про колір свого волосся: “А це не занадто? Це вже трішечки крейзі”, — я була б уже мільйонером», — жартує Світлана Тарабарова.
Після реконструкції аеропорт зможе приймати сучасні повітряні судна з більшою пасажиромісткістю
До 2025 роках проведуть реконструкцію аеродрому міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни). Планується розробка проектної документації, проведення експертизи і її затвердження.
Про відповідне рішення йдеться в розпорядженні КМДА,передає Інформатор .
Реконструкція передбачає подовження злітно-посадкової смуги, будівництво нових руліжних доріжок, перонів. Передбачена заміна світлосигнального і радіонавігаційного обладнання на більш сучасне.
На сайті аеропорту повідомили,що реконструкція аеродрому дозволить приймати літаки з більшою, ніж зараз, пасажиромісткістю.
"Це дозволить скоротити кількість рейсів в умовах збільшення пасажиропотоку", - заявили в аеропорту.
Нагадаємо, на розвиток регіональних аеропортів у 2021 році з держбюджету виділили 2,4 млрд грн. Крім того, в Херсоні проведуть реконструкцію аеропорту вартістю 320 млн гривень.
Раніше Інформатор писав, що в Україні на реконструкцію льотної смуги Борисполя залучать 270 млн євро від ЄІБ.