"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
В Україні депутати і чиновники задекларували 46 тисяч біткоінів: у кого найбільше криптовалюти
З кожним роком все більше людей поповнюють лави "кріптовалютників" і це не дивно - якщо вже наповнення реального гаманця контролювати складно, то нехай хоч на цифровий щось "капає". Правда, поки хтось радіє тому, що його 10 центів перетворилися в 300 доларів, інші - сколотили собі цілий статок.
Йдеться про держслужбовців. Серед них як депутати органів місцевого самоврядування, так і співробітники прокуратури, збройних сил і поліції. На "Опендатабот" з'явилися дані щодо того, у кого з них більше криптовалюти і скільки це в грошовому еквіваленті, - повідомляє Інформатор.Варто зазначити, що вказана тільки та інформація, яку чиновники внесли до своїх декларацій. За фактом же цифри можуть бути зовсім іншими.
Отже, у 2020-му році всі держслужбовці разом узяті задекларували 46 351 біткоін. Станом на квітень 2021-го року, це майже 75 мільярдів гривень. З 791 872 чиновників криптовалюту в деклараціях вказали 652. Більшість віддає перевагу біткоіну - 61,1% (397 осіб), на 2-му місці Ethereum - 24,2% (157 осіб), на 3-му Litecoin - 4,2% (27 осіб).
Найбільша кількість власників задекларованих криптовалют працює у міських радах (11,8% - 77 осіб), Національній поліції (8,9% - 58 осіб) та Міністерстві оборони (5,8% - 38 осіб). Потім йдуть районні ради - 5,8%, прокуратури - 4,4%, Верховна рада України - 3,7%, обласні ради - 3,1%, і сільські ради - 2,6%.
Один з депутатів, наприклад, вказав в декларації 18 000 біткоінів, що в грошовому еквіваленті дорівнює 1 мільярду гривень, інший - 4 256, що дорівнює практично 7 мільйонам гривень. Детальніше - тут.
Варто зазначити, що кількість держслужбовців, які почали декларувати біткоіни, зросла. Так, у 2016-му році криптовалюту в декларації вказали 25 чиновників, а у 2020-му - вже 652.
Грає їм на руку те, що криптовалюта в Україні не має правового статусу і відстежити її походження неможливо. У теорії, кожен може задекларувати будь-яку суму в біткоіни, не наводячи ніяких доказів їх фактичного існування. Все це збільшує ризик фінансових зловживань. За правилами НАЗК в деклараціях криптовалюту позначають як нематеріальний актив.
Раніше ми писали про те, що в МВФ заперечують значущість біткоіну для світової валютної системи.