"Вони можуть укласти угоду. А можуть не домовитися. Вони можуть колись бути російськими, а можуть колись не бути російськими."
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
«Кожній із нас слід зрозуміти, що не потрібно шукати свою “половинку”, а варто лише усвідомити, що ти власне повноцінна, самостійна, яскрава й унікальна. Ти і є кохання! І тобі, моя люба, зовсім не потрібні жодні інші доповнення, щоб сяяти. Головне – навчитися любити себе», - MASHA DANILOVA.
Фрукти вирощені у Єгипті
У середу, 22 листопада, в Україні зафіксували партію отруйних мандаринів. Вони були вирощені в Єгипті, а імпортовані з Греції. У їхньому вмісті виявили пестицид диметоат, який людині.
Про партію отруйних єгипетських мандаринів повідомляє Держпродспоживслужба України. Отруйні фрукти мають вилучити з ринку.
За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, мандарини імпортували з Греції компанією DROSERO TRADE S.M. P.C.). Звідти вони завезені з Єгипту. Імпортером в Україні стало ТОВ "Фудком", яке зареєстровано у Києві.
Диметоат - це пестицид, який широко використовується в сільському господарстві для боротьби з комахами-шкідниками. Він є нервово-паралітичним отрутою, яка діє, блокуючи передачу нервових імпульсів.
Пестицид випускається у вигляді рідини, порошку або гранул. Він може застосовуватися в різних формах, включаючи обприскування, засипання і поливу.
Він є ефективним засобом боротьби з комахами-шкідниками, але він також є небезпечним для людини і навколишнього середовища. Він може викликати неврологічні розлади, такі як судоми, параліч і навіть смерть. Він також може пошкодити органи, включаючи печінку, нирки і серце.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.