“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Українська культура переживе всіх ворогів!
В Україні запустили платформу «Збережіть українську культуру» для збору коштів на відновлення зруйнованої росіянами культурної спадщини України.
Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко, - передає Інформатор.
З 24 лютого війська рф пошкодили або зруйнували 469 об'єктів культурної спадщини нашої держави. Збитки вже становлять сотні мільйонів гривень.
Так, на сайті проєкту є опис кожної культурної пам'ятки, яку зруйнували рашисти, масштаби пошкоджень та сума коштів, яка необхідна для її відновлення.
"Долучитись може кожен, важливий будь-який внесок. Так само, як ми збираємо на дрони для армії, ми можемо збирати на збереження та відновлення нашої культурної спадщини після рашистської навали", - заявив Ткаченко.
Всі кошти будуть надходити на спеціальний рахунок, відкритий Міністерством культури та інформаційної політики України в НБУ, та будуть спрямовані на охорону, евакуацію, захист і збереження культурних цінностей, підтримку діяльності закладів культури та мистецтва, що постраждали внаслідок бойових дій.
Нагадаємо, в Україні створили чат-бот, який пояснює, чому згадки тих чи інших російських діячів треба прибрати з наших вулиць.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Головне фото: Центральний будинок культури міста Ірпінь, збудований в 1954 році