“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У реєстрі врахують не лише житлові будинки, а й також промислові об’єкти, дороги, мости, лінії газо- та електропостачання
В Україні запрацює реєстр пошкодженого та знищеного майна через війну. Відбудова — складний процес, який забере багато часу та ресурсів.
Про це повідомила народна депутатка Олена Шуляк, передає Інформатор.
"Він стане основою для єдиної бази даних фіксації всіх об’єктів нерухомого майна, пошкоджених чи зруйнованих під час військової агресії російської федерації, допоможе отримати відшкодування в разі порушення майнових прав громадян України та підвищити ефективність управлінських рішень стосовно планування відновлення територій", – зазначила Шуляк.
Зараз є політична воля виплатити компенсації, не чекаючи репарації від рф, щоб українці, які не мають даху над головою, отримали власні домівки. Проте без відповідного реєстру із зазначеною інформацією неможливо провести весь механізм компенсації прозоро. Зазначимо, що за час повномасштабного вторгнення у "Дію" надійшло понад 256 тисяч повідомлень про пошкоджене житло. У зв’язку з запуском реєстру українцям потрібно:
"У реєстрі врахують не лише житлові будинки, а й також промислові об’єкти, дороги, мости, лінії газо- та електропостачання. Усе, що було пошкоджено чи зруйновано. Відбудова — складний процес, який забере багато часу та ресурсів. Тому важливо розпочати підготовку до відновлення якомога раніше. Запуск реєстру допоможе створити ефективний план із відбудови та компенсувати збитки громадянам України", - зазначив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Нагадаємо, українцям дозволили не платити кредити за знищене майно. Крім того, українці подали вже понад 250 тисяч заявок про пошкоджене майно.
Також Інформатор писав, яке майно можна застрахувати та від чого залежить вартість.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.