Ця пісня була написана ще кілька років тому для альбому «Любов на Любов», але весь цей час артист не наважувався її випустити. «Звикли» — про стосунки, в яких люди давно тримаються не за кохання, а за саму звичку бути поруч. Про моменти, коли боляче, але піти ще важче.
Загальна площа пошкодженого майна перевищує 17 млн кв. м
З початку повномасштабного вторгнення росії українці подали до "Дії" понад 253 тисячі заявок про пошкоджене майно.
Про це повідомила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк у Telegram, передає Інформатор.
"На сьогодні з початку повномасштабної війни в Дію подали вже 253 257 заявок, загальна площа руйнувань та пошкоджень — 17 428 029 м2", – повідомила вона.
Шуляк зазначила, що реєстр пошкодженого майна наразі містить також інформацію про майно з початку тимчасово окупації території України 19 лютого 2014 року та до введення воєнного стану 24 лютого 2022 року, а також з 24 лютого й надалі.
Нагадаємо, в Україні з'явився сайт, який показує міста і села після нападу росії. На ньому вже опублікували 290 панорам.
Зазначимо, раніше стали відомі імена ще 4 рашистів, які чинили звірства у Бучі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.