“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Не стягуватимуть гроші з тих, хто вимушено покинув власну оселю та евакуювався до безпечніших регіонів
Уряд 21 квітня ухвалив важливе рішення, яке стосується переселенців. Воно передбачає заборону на стягнення боргів за комунальні послуги на тимчасово окупованих територіях або тих, де ведуться бойові дії.
Відповідну постанову розробило Мінреінтеграції. Тепер переселенці, котрим довелося покинути свої оселі як у зонах ведення активних бойових дій або тих, які наразі перебувають під окупацією, не повинні будуть переживати через борги за комуналку. Зауважимо, що мовиться про нарахування після 24 лютого 2022 року.
Мовиться про те, що їх не мають права примушувати платити за комунальні послуги в їхніх помешканнях, розташованих або у зонах ведення активних бойових дій, або під окупацією. Щоб дізнатися, чи підпадаєте ви під цю категорію, необхідно заглянути до переліку Мінреінтеграції. У ньому розписані населені пункти, які підлягають під заборону стягнення коштів за комуналку. Не стягуватимуть гроші з тих, хто вимушено покинув власну оселю та евакуювався до безпечніших регіонів.
Для того, щоб кошти не стягували, потрібно буде надати документи, які підтверджують вашу відсутність. Їх від мешканців повинні отримати постачальники комунальних послуг або управителі багатоквартирного будинку. Це може бути:
Нагадаємо, з 10 травня 2023 року в Україні стартує у тестовому режимі програма єВідновлення. Усі люди, які втратили житло через війну або ж воно пошкоджене, зможуть отримати через застосунок Дія кошти на ремонт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.