RU
Головна
Життя
Здоров'я
16:17, 11 Жовтня
Информатор UA

Интро

В Україні зазначають рекордну кількість викликів швидкої допомоги. За минулу добу, 10 жовтня надійшло понад 44 тисяч дзвінків. Про це розповів міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає Інформатор. Висока температура тіла (понад 38 градусів) не є самою по собі підставою для виїзду бригади екстреної медичної допомоги чи госпіталізації, наголошується в повідомленні. Підставами для виклику "швидкої" є: біль у грудній клітці, задишка в стані спокою або будь-які ознаки дихальної недостатності, сатурація менш як 92%, її можна виміряти в домашніх умовах за допомогою пульсоксиметра, порушення свідомості, інші ознаки, які загрожують життю і свідчать про критичний стан. Однак, якщо разом із температурою є будь-який із вищевказаних симптомів, варто викликати швидку допомогу. У разі появи симптомів захворювання коронавірусу потрібно відразу повідомляти свого сімейного лікаря. Саме він надасть рекомендації та визначить, чи достатньо пацієнту амбулаторного лікування. Якщо пацієнт не потребує виїзду бригади, йому порадять звернутися до сімейного лікаря або проконсультуватися з фахівцем по телефону, йдеться в повідомленні. Рішення про госпіталізацію приймає керівник бригади, який приїжджає на звернення, ґрунтуючись на симптомах у пацієнта. Нагадаємо, у Черкаській області чоловік зателефонував у швидку, бо його однорічний син заважав йому гуляти. Крім того, у Києві напали на бригаду медиків і закидали "швидку" камінням. Також Інформатор писав, за скільки хвилин приїжджає швидка допомога в Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні за добу 44 тисячі людей викликали "швидку": у яких випадках варто дзвонити 103

Читать на русском
В Україні за добу 44 тисячі людей викликали "швидку": у яких випадках варто дзвонити 103

На цей же період довелося найбільше за всю історію кількість виїздів бригад екстреної медичної допомоги та госпіталізації пацієнтів

В Україні зазначають рекордну кількість викликів швидкої допомоги. За минулу добу, 10 жовтня надійшло понад 44 тисяч дзвінків.

Про це розповів міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, — передає Інформатор.

«Висока температура тіла (понад 38 градусів) не є самою по собі підставою для виїзду бригади екстреної медичної допомоги чи госпіталізації», — наголошується в повідомленні.

Підставами для виклику "швидкої" є:

  • біль у грудній клітці,
  • задишка в стані спокою або будь-які ознаки дихальної недостатності,
  • сатурація менш як 92%, її можна виміряти в домашніх умовах за допомогою пульсоксиметра,
  • порушення свідомості,
  • інші ознаки, які загрожують життю і свідчать про критичний стан.

Однак, якщо разом із температурою є будь-який із вищевказаних симптомів, варто викликати швидку допомогу. У разі появи симптомів захворювання коронавірусу потрібно відразу повідомляти свого сімейного лікаря. Саме він надасть рекомендації та визначить, чи достатньо пацієнту амбулаторного лікування.

«Якщо пацієнт не потребує виїзду бригади, йому порадять звернутися до сімейного лікаря або проконсультуватися з фахівцем по телефону», — йдеться в повідомленні.

Рішення про госпіталізацію приймає керівник бригади, який приїжджає на звернення, ґрунтуючись на симптомах у пацієнта.

Нагадаємо, у Черкаській області чоловік зателефонував у швидку, бо його однорічний син заважав йому гуляти.

Крім того, у Києві напали на бригаду медиків і закидали "швидку" камінням.

Також Інформатор писав, за скільки хвилин приїжджає швидка допомога в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.