Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За брехню про стан передбачений штраф
Верховна рада відновила кримінальну відповідальність за недостовірне декларування - законопроект 4460-д.
Відповідний законопроект підтримали 289 народних депутатів на пленарному засіданні, - передає Інформатор .
Зазначеним законопроектом пропонується внести зміни до ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Також зміни дозволяють накладати адміністративні стягнення за цією статтею у разі, коли відомості в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, будуть відрізнятися від достовірних.
Умисне внесення суб'єктом декларування недостовірних відомостей від 4 тисяч прожиткових мінімумів (9 млн грн) карається штрафом від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів (від 51 до 85 000 грн), або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або обмеженням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Умисне неподання декларації карається штрафом від 2,5 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Нагадаємо, більше місяця тому Конституційний суд прийняв одне з найбільш одіозних рішень, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Це поставило під загрозу співпрацю з міжнародними партнерами. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора.
Крім того, в Національному агентстві по запобіганню корупції наполягають, щоб за умисне вказівку недостовірних відомостей на більш ніж 1 млн гривень передбачалося позбавленняволі.Також НАПКА опублікувало список чиновників, які уникнуть відповідальності через рішення КСУ.