“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Нерідко сексуальне насильство над дітьми відбувається особами з їхнього близького оточення
В Україні за цей рік від сексуального насильства постраждали близько 900 дітей. За останні роки спостерігається збільшення таких злочинів на третину, порівняно з кожним попереднім періодом.
Про це заявив заступник Генерального прокурора України Ігор Мустеца, повідомляє Інформатор. .
"Значна частина таких злочинів залишається латентною (прихованою), що пов'язано з особистістю кривдника, безпорадністю дітей через вік та залежність від дорослого, шантажем, а іноді й нав'язливим почуттям провини дитини", - зазначив Мустеца.
За його словами, у більшості випадків сексуальне насильство над дітьми вчиняється особами з їхнього близького оточення. Він навів приклади таких ситуацій: в одному з регіонів мати кілька років замовчувала факти зґвалтування батьком своїх трьох малолітніх доньок, котрий у свою чергу нав'язував дітям думку про те, що це нормально. В іншому регіоні наслідком зґвалтування 11-річної дівчинки стала її спроба самогубства.
Зазначимо, нещодавно в Україні запрацював реєстр педофілів - подробиці тут . Дитина, яка страждає від домашнього насильства, може отримати допомогу, якщо вона боїться батьків – деталі тут .
Нагадаємо, Україну просять ратифікувати Стамбульську конвенцію про боротьбу з ґендерним насильством. Крім того, в Україні з'явився додаток для захисту жінок та дітей від насильства.
Також Інформатор писав, як діяти, якщо ви постраждали від домашнього чи ґендерного насильства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .