"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів
В Україні створять єдиний державний реєстр територій, забруднених чи ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами. Наразі розробка реєстру вже триває. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів.
Проєкт розробляли спільно Мінекономіки та МВС. Про це йдеться в пресрелізі економічного відомства.
Відомо, що адмініструвати відповідний сайт буде ДСНС. За технічну частину відповідатиме Центр гуманітарного розмінування. Реєстр розпочне роботу після введення його в експлуатацію з боку надзвичайників .
"Створення реєстру – важливий крок у сфері гуманітарного розмінування. Його запуск дозволить автоматизувати та прискорити цілу низку процесів", - розповів заступник міністра економіки Ігор Безкаравайний.
Наприклад, за допомогою реєстру можна буде відстежувати процес розмінування територій в реальному часі. Це дозволить ефективно планувати роботу.
"Інформація, що міститиметься в реєстрі буде важливою для інвесторів та для реалізації проєктів з відновлення України", - кажуть в Мінекономіки.
Наповнення відбуватиметься з різних джерел. Наприклад, Центр гуманітарного розмінування буде вносити інформацію про результати проведення обстеження земель чи про операторів протимінної діяльності. Держоргани, підрозділи яких розміновують території – інформацію про обстеження та очищення земель. А місцева влада, в свою чергу, інформуватиме про обстеження ділянок, через забруднення яких власникам надали місцеві податкові пільги.
"До реєстру можна буде вносити інформацію про результати обстеження, зокрема, за допомоги супутникових знімків, засобів сканування та ін. До нього буде включена вся територія, що зазнала впливу бойових дій. Обстежена територія, на якій не виявлено чи знешкоджено вибухонебезпечні предмети, виключатиметься з реєстру", - зазначили у відомстві.
Нагадаємо, що наша держава є найбільш замінованою країною в світі. Так чи інакше "забруднено" близько 40% всієї території. Це більше, ніж в Сирії, Лівії, Афганістані чи будь-де ще. На жаль, такі результати війни, яка триває вже 2,5 роки. Найстрашніше, що поки що їй не видно кінця, тож врешті ситуація може виявитися ще гіршою. Розмінування та очищення українських земель від мін займе багато років, до цього ж це дуже дорого та, на жаль, небезпечно.
Раніше "Інформатор" писав про фейкові замінування шкіл та державних установ. В уряді називають це елементом гібридної війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.