“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Бота створили на основі сучасних досліджень
Берегти своє психологічне здоров'я – одне з головних завдань кожного за умов війни. Тому в Україні створили у Telegram корисний чат-бот психологічної допомоги.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Якщо вам складно впоратися із ситуацією, зверніться до психолога. Однак, якщо стресова ситуація сталася нещодавно, а можливості поспілкуватися зі спеціалістом немає, скористайтесь чат-ботом першої психологічної допомоги.
Бота створили на основі сучасних досліджень, тому він дійсно може допомогти в перші години після травматичної події.
Нехтувати власним здоров'ям не можна. Особливо під час війни. Адже сильний тил – це одна із запорук ефективності наших захисників на передовій.
Нагадаємо, також в Україні працює онлайн-платформа для психологічної підтримки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.