Головна
Україна
Події
13:34, 23 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні посилили відповідальність за дітей під час евакуації. Відповідне рішення ухвалив Уряд.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Сім’ї, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування, можуть втратити право опікувати їх, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик та відмовляються від обов’язкової евакуації. Долі цих дітей держава доручить більш відповідальним вихователям – вже у безпечних регіонах, куди малих евакуюють. Заклади чи вихователів визначатиме Нацсоцслужба – на підставі інформації місцевих держадміністрацій, органів місцевого самоврядування про наявність у згаданих районах прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів, закладів, в яких передбачається цілодобове перебування дітей. Зазначимо, що обов’язкова евакуація з Донецької області триває. З 2 серпня, коли вона розпочалася, до безпечних регіонів вже виїхало близько 10 тисяч мирних громадян.  Нагадаємо, в Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни. Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф.  Також Інформатор писав, які виплати можуть отримати полонені жінки та діти-сироти. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

В Україні посилили відповідальність за дітей під час обов’язкової евакуації

Читать на русском

Зараз триває обов’язкова евакуація з Донецької області

Читать на русском
В Україні посилили відповідальність за дітей під час обов’язкової евакуації

Зараз триває обов’язкова евакуація з Донецької області

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Сім’ї, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування, можуть втратити право опікувати їх, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик та відмовляються від обов’язкової евакуації. Долі цих дітей держава доручить більш відповідальним вихователям – вже у безпечних регіонах, куди малих евакуюють.

Заклади чи вихователів визначатиме Нацсоцслужба – на підставі інформації місцевих держадміністрацій, органів місцевого самоврядування про наявність у згаданих районах прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів, закладів, в яких передбачається цілодобове перебування дітей.

Зазначимо, що обов’язкова евакуація з Донецької області триває. З 2 серпня, коли вона розпочалася, до безпечних регіонів вже виїхало близько 10 тисяч мирних громадян. 

Нагадаємо, в Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни. Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф. 

Також Інформатор писав, які виплати можуть отримати полонені жінки та діти-сироти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.