Головна
Бізнес
Авто
12:33, 14 Березня
Информатор UA

Интро

В Україні встановили середню ціну на бензин та дизельне паливо. Виходячи з цієї вартості вираховуватиметься максимальна ціна, за якою паливо продаватимуть на АЗС.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство економіки України.  Середня вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm становить 39,90 грн та 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm - 38,97 грн. Згідно з минулими розрахунками, ціни на дизпаливо та бензин піднялися.  Нагадаємо, у Луганській області заборонили вивозити паливо за межі регіону. Крім того, на заправках SOCAR безкоштовно заправлятимуть швидкі та техніку ДСНС. Також Інформатор писав, що на в'їзді до Чернігова окупанти зливають паливо зі своїх танків, щоб не йти до міста.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

В Україні підняли ціни на бензин та дизпаливо: нові розрахунки Мінекономіки

Читать на русском

Заправитися стане набагато дорожче

Читать на русском
В Україні підняли ціни на бензин та дизпаливо: нові розрахунки Мінекономіки

Заправитися стане набагато дорожче

В Україні встановили середню ціну на бензин та дизельне паливо. Виходячи з цієї вартості вираховуватиметься максимальна ціна, за якою паливо продаватимуть на АЗС. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство економіки України

Середня вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm становить 39,90 грн та 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm - 38,97 грн. Згідно з минулими розрахунками, ціни на дизпаливо та бензин піднялися. 

Нагадаємо, у Луганській області заборонили вивозити паливо за межі регіону. Крім того, на заправках SOCAR безкоштовно заправлятимуть швидкі та техніку ДСНС.

Також Інформатор писав, що на в'їзді до Чернігова окупанти зливають паливо зі своїх танків, щоб не йти до міста. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.