“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Збій відбувся близько 13:15 18 лютого
У неділю, 18 лютого, близько 13:15 у користувачів з України перестав працювати популярний месенджер Telegram. Причини цього - невідомі. Керівництво месенджера також ще ніяк не коментувало збій, проте біля 14:15 робота додатка відновилася.
Інформація про падіння додатка підтверджується і даними сайту Downdetector. Користувачі масово скаржаться на повну недоступність функціоналу.
Відомо, що в Telegram спочатку перестали провантажуватися повідомлення. Потім збій торкнувся й фото- та відеопублікацій. Загалом вся робота месенджера "встала".
А от близько 13:40 застосунок частково відновив роботу, але проблеми все ще спостерігаються. Зокрема, не всі повідомлення доходять до адресатів. Близько 14:00-14:15 месенджер запрацював повноцінно.
Цікаво, що веб-версія Telegram при цьому працювала нормально. А от мобільна та дексктопна - ні.
Зазначимо, що вже не вперше в телеграмі фіксуються подібні збої. Зокрема, застосунок "впав" 28 грудня 2023 року. Користувачі з України та всього світу не могли оновити дані, відправити повідомлення тощо.
Аналогічний випадок трапився й 21 серпня. Все було так само: неможливість оновити профайл, відправити повідомлення, подивитися відео чи фото і так далі. Адміністрація Telegram тоді пояснила все технічними причинами короткочасного характеру.
Реактивні "Шахеди" вже в Україні: чи правда це, чим вони особливо небезпечні і чи буде Іран передавати росії такі безпілотники на масовій основі - дивіться коментар авіаційного експерта Анатолія Храпчинського.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.