“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Плата за пакет допоможе знизити кількість пластикового сміття, яке погано переробляється в Україні
У п'ятницю, 10 грудня, набула чинності заборона на розповсюдження в магазинах безкоштовних пластикових пакетів. Тепер за «маєчки» у супермаркетах доведеться платити.
Про це йдеться у проекті ухвали Кабміну, — передає Інформатор .
Скільки доведеться платити за пакети:
За даними експертів, щороку українець використовує близько 500 поліетиленових пакетів, тоді як у ЄС цей показник наближається в середньому до 90 пакетів. Плата за пакет допоможе знизити кількість пластикового сміття, яке в Україні погано переробляється.
Зазначимо, у червні президент підписав закон №2051-1 «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Після цього уряд отримав право встановлювати мінімальні роздрібні ціни на них. Під заборону і під плату не потрапили пакети, що розкладаються, і надтонкі, призначені для первинного пакування риби, м'яса, сипких продуктів і льоду. Використання такого пакування дозволено до 1 січня 2023 року.
Також поширення пакетів, що оксорозкладаються, заборонять з 1 січня 2022 року. Цей тип пакетів при розкладанні залишає по собі мільйони мікроскопічних частинок пластику, які не зникають. За порушення закону можуть покарати штрафом від 1 700-3 400 гривень, а за повторне порушення протягом трьох років доведеться заплатити вже від 3 400-8 500 гривень. Почитати про сутність законопроекту проти одноразового посуду можна тут .
Нагадаємо, в Україні набуває чинності закон, який забороняє пластикові пакети .
Крім того, в Україні планують запровадити чергові заборони щодо виробництва тютюну. .
Також Інформатор писав, чим замінити пластикові кульки для покупок .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .