Головна
Наука
Технології
15:21, 27 Березня
Информатор UA

Интро

В Україні через створили чат-бот , за допомогою якого українці можуть повідомити про пересування окупантів чи ворожу техніку. Тепер чат-бот оновили, стало ще зручніше повідомляти про геолокацію рашистів. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Інформатор. Так, в оновленому чаті можна: обрати види військ або техніки окупанта із запропонованого списку або вписати самостійно; вказати, скільки саме було окупантів чи техніки; надіслати заявку без фото чи відео; час, коли ви бачили ворога, можна не заповнювати вручну, а вибрати в запропонованому боті. У чат-бот можна перейти з головного екрану програми або за посиланням. Ми зробили авторизацію через у боті, щоб збирати якіснішу інформацію та щоб диверсанти не могли поширювати фейки. Вся інформація передається до Збройних Сил України. Вже понад 200 тисяч користувачів "Дії" скористалися ботом з моменту його запуску, розповів Федоров. Нагадаємо, в Україні створено спеціальний пакет допомоги для бізнесу. Крім того, у додатку можна переказати гроші на допомогу армії. Також Інформатор писав, як отримати 6500 гривень тим, хто втратив роботу через війну. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні оновили чат-бот «єВорог», де можна повідомляти про пересування окупантів: що з'явилося

Читать на русском
В Україні оновили чат-бот «єВорог», де можна повідомляти про пересування окупантів: що з'явилося

Вся інформація передається до Збройних Сил України

В Україні через «Дію» створили чат-бот «єВорог», за допомогою якого українці можуть повідомити про пересування окупантів чи ворожу техніку. Тепер чат-бот оновили, стало ще зручніше повідомляти про геолокацію рашистів.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, – передає Інформатор.

Так, в оновленому чаті можна:

  • обрати види військ або техніки окупанта із запропонованого списку або вписати самостійно;
  • вказати, скільки саме було окупантів чи техніки;
  • надіслати заявку без фото чи відео;
  • час, коли ви бачили ворога, можна не заповнювати вручну, а вибрати в запропонованому боті.

У чат-бот можна перейти з головного екрану програми «Дія» або за посиланням.

«Ми зробили авторизацію через «Дію» у боті, щоб збирати якіснішу інформацію та щоб диверсанти не могли поширювати фейки. Вся інформація передається до Збройних Сил України. Вже понад 200 тисяч користувачів "Дії" скористалися ботом з моменту його запуску», – розповів Федоров.

Нагадаємо, в Україні створено спеціальний пакет допомоги для бізнесу.

Крім того, у додатку «Дія» можна переказати гроші на допомогу армії

Також Інформатор писав, як отримати 6500 гривень тим, хто втратив роботу через війну. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.