“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Підтвердити захворювання вдалось завдяки специфічному ПЛР-дослідженню
Сьогодні, 15 вересня, в Україні лабораторно підтвердили перший випадок віспи мавп. Пацієнта госпіталізували до медзакладу. У нього легкий перебіг хвороби.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.
Підтвердити захворювання вдалось завдяки специфічному ПЛР-дослідженню. У захворілого спостерігається підвищена температура, висип на тілі.
Нині цей випадок розслідують лікарі.
"За словами пацієнта, він не мав контактів із хворими на віспу мавп та не виїздив за кордон. Тим не менш, поява симптомів захворювання і попередні результати збору епідеміологічного анамнезу вказують на те, що пацієнт був інфікований у одному з великих міст країни", – йдеться у повідомленні.
Область реєстрації захворювання не розголошують для збереження комфорту пацієнта.
У світі триває поширення віспи мавп. До основних симптомів віспи мавп належать: гарячка, головний біль, міалгія (біль у м'язах), біль в спині, збільшені лімфатичні вузли, озноб, біль у горлі, закладеність носа, кашель, висип у вигляді пухирців.
Українців просять бути пильними, зважаючи на міграцію та особливості епідемічних процесів.
За даними МОЗ, віспа мавп — віспоподібне захворювання, що спричинюють віруси родини поксвірусів. Вона подібна до звичайної віспи, проте має меншу летальність та легші симптоми, передає Інформатор.
До 2022 року віспа мавп фіксувалась у країнах Центральної та Західної Африки, зараз же більш ніж половина всіх зафіксованих випадків припадає на Південну та Північну Америку.
Також Інформатор розповідав, яку допомогу можуть отримати українці безкоштовно в амбулаторних умовах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.