"Багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
В реаліях нашого життя єдине, що робить нас сильними, надихає, дає надію на завтра — це кохання. Адже людські стосунки, подібні до алмазів, набувають свого сяйва завдяки спільній праці. Це поєднання довіри, терпіння, спільних переживань та досвіду. Через випробування і виклики ми формуємо свої грані, і саме так народжується справжнє кохання, той самий діамант.
Депутати на найближчому пленарному тижні будуть розглядати законопроєкт Про обчислення часу в Україні у другому читанні
Верховна Рада розглядатиме проєкт закону №4201 про скасування переходу з літнього на зимовий час і навпаки. Це станеться на найближчому пленарному тижні. Законопроєкт розглянуть у другому читанні.
Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк. Він підтримує дану ініціативу.
"Згідно з попереднім порядком денного на найближчому пленарному тижні Рада розгляне вже у другому читанні законопроєкт спікера #4201, який передбачає скасування в Україні переходу з літнього на зимовий час і навпаки. Дуже правильна ініціатива — буду підтримувати", - написав нардеп.
Уже понад 40 років українці переводять стрілки годинника восени та навесні, починаючи з 1981 року, коли Радянський Союз вирішив запровадити переходи між літнім і зимовим часом. В Україні літній час уніфікували лише в 1996 році. Ці переведення завжди припадають на вихідні, щоб дати організму мінімальний час на адаптацію.
3 березня 2021 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт № 4201 "Про обчислення часу в Україні". Він передбачає відмову від сезонного переходу годинників. 277 депутатів підтримали документ.
24 березня 2021 Кабінет Міністрів України відхилив ініціативу щодо скасування літнього часу. Згідно з законопроєктом №4201, пропонувалося залишити державу на зимовому часі. Автори законопроєкту вказували на значний негативний вплив щорічного переведення годинника на здоров'я громадян у період адаптації до літнього та зимового часу.
У тому ж 2021 році Верховна Рада не змогла ухвалити проєкт закону №4201 у другому читанні та в цілому. За документ проголосували 212 народних депутатів з необхідних 226. Пропозицію про направлення закону на доопрацювання комітетом та повторне друге читання підтримали 226 парламентарів.
Нагадаємо, Україна, як правило, переводить стрілки годинника на літній час у останню неділю березня. У 2024 році цей перехід відбувся в ніч з 30 березня на 31 березня о 3:00. Це означає, що після 3:00 години ранку 31 березня стрілки годинника автоматично перейшли на 4:00. Перехід на зимовий час в Україні та в деяких інших країнах зазвичай відбувається в останню неділю жовтня. У цей день о 4:00 годині ранку необхідно перевести стрілку годинника на одну годину назад.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.