"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Повістки готують лише працівники ТЦК та СП, вручати їх повинні лише посадові особи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки
До 18 серпня 2023 року, за наказом президента Володимира Зеленського, в Україні триватиме воєнний стан. Це означає, що чоловіки у віці від 18 до 60 років можуть отримати повістку.
Повістка не є свідченням того, що людину відразу ж заберуть до війська. Але ігнорувати такий документ не можна - це карається законом. Про це пише видання Факти.
Загалом в Україні є чотири види повісток. За одним з них людину можуть звільнити від служби в армії, за іншим - зобов'яжуть з'явитися у моблізаційний пункт з речами.
Цей вид повістки вручається призовнику для оновлення інформації. Загалом уточнюються дані щодо сімейного стану, працевлаштування, наявності або відсутності дітей. За результатами перевірки чоловіка можуть звільнити від служби в армії, наприклад через наявність дитини.
Якщо вам надійшла повістка такого типу, ви маєте пройти медичне обстеження. Також до повістки додається ваша картка дослідження та медичного огляду.
У такій повістці вказано термін, у який потрібно з’явитися до призовної дільниці. Окрім того там зазначено, що з собою необхідно мати: паспорт, військовий квиток (тимчасове посвідчення) або посвідчення про приписку до призовної дільниці (для призовників), а також обліково-послужну картку та мобілізаційне розпорядження (за наявності).
Такий вид повістки вручається чоловікам, які пройшли медкомісію та визнані придатними. Здебільшого мобілізаційне розпорядження вручається під час оголошення мобілізації. У ньому має бути зазначено про зобов’язання з’явитися у визначений призовний пункт протягом 24 годин після оголошення мобілізації.
Це звичайний аркуш паперу, де зазначають ваші дані та розпорядження з’явитися за місцем виклику. На повістці завжди має бути підпис військового комісара з печаткою, а у нижній частині — підпис особи, яка отримує документ. Інакше вона вважається недійсною.
Єдиного зразка повісток немає. Тут може бути формулювання "пропоную з’явитися" або ж "наказую". Але жодної ролі це не відіграє.
Раніше Інформатор писав, що повістку вручають особисто в руки людині, якій вона адресована. Для цього спочатку встановлюють особу, перевіряючи документи. Якщо людина відмовляється її брати, уповноваженими особами повинен бути складений акт про відмову від отримання повістки із підписами уповноважених осіб та свідків.
Ми також розповідали, як в Україні можна законно зробити відстрочку від мобілізації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.