Головна
Україна
Події
12:14, 17 Грудень
Информатор UA

Интро

В Україні гроші за "пакунок малюка" можна отримати через портал "Дія". Тепер батькам не треба стояти у чергах.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство цифрової трансформації України. Подати заяву на отримання грошей потрібно одразу після народження малюка. Грошова компенсація за «пакунок малюка» тепер входить до комплексу послуг сервісу «Малятко».  Сервіс єМалятко – це 10 послуг за однією заявою, необхідних для немовляти. Основною та обов'язковою послугою є оформлення свідоцтва про народження, яке доставить кур'єр за зручною адресою. Додатково можна отримати ідентифікаційний код для дитини, задекларувати місце проживання, виплату допомоги при народженні.  Хто може оформити компенсацію Її можуть оформити ті батьки, які вибрали гроші замість «пакунку малюка» у пологовому будинку чи управлінні соціального захисту. У грудні цього року сума компенсації становить 6 300 гривень. Як отримати гроші Батько або мати дитини повинні заповнити онлайн-заяву посилання . Одному з батьків необхідно відкрити спеціальний рахунок «пакунок малюка» у відділенні ПриватБанку.  Гроші зарахують лише на спеціальний рахунок. За них можна буде купити дитячі товари офлайн або в інтернет-магазинах, перелік таких магазинів можна переглянути тут.   Нагадаємо, 2020 року замість бебі-боксів уряд запустив пілотний проект — батькам почали видавати допомогу грошима — п'ять тисяч гривень на банківську картку, які можна витратити у спеціально визначених магазинах. Згодом в Україні після затримки відновили видачу «пакунків малюка». Про те, як отримати допомогу, можна прочитати тут . Також Інформатор розповідав, що не так з монетизацією пакунку малюка. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .     

В Україні гроші за «пакунок малюка» можна отримати через портал «Дія»: як це зробити

Читать на русском

Більше не потрібно йти до 11 установ, замовляти 37 документів та витрачати 30 годин на отримання послуг для новонароджених.

Читать на русском
В Україні гроші за «пакунок малюка» можна отримати через портал «Дія»: як це зробити

Більше не потрібно йти до 11 установ, замовляти 37 документів та витрачати 30 годин на отримання послуг для новонароджених.

В Україні гроші за "пакунок малюка" можна отримати через портал "Дія". Тепер батькам не треба стояти у чергах. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство цифрової трансформації України.

Подати заяву на отримання грошей потрібно одразу після народження малюка. Грошова компенсація за «пакунок малюка» тепер входить до комплексу послуг сервісу «Малятко». 

Сервіс єМалятко – це 10 послуг за однією заявою, необхідних для немовляти. Основною та обов'язковою послугою є оформлення свідоцтва про народження, яке доставить кур'єр за зручною адресою. Додатково можна отримати ідентифікаційний код для дитини, задекларувати місце проживання, виплату допомоги при народженні. 

Хто може оформити компенсацію

Її можуть оформити ті батьки, які вибрали гроші замість «пакунку малюка» у пологовому будинку чи управлінні соціального захисту. У грудні цього року сума компенсації становить 6 300 гривень.

Як отримати гроші

  • Батько або мати дитини повинні заповнити онлайн-заяву посилання .
  • Одному з батьків необхідно відкрити спеціальний рахунок «пакунок малюка» у відділенні ПриватБанку. 
  • Гроші зарахують лише на спеціальний рахунок. За них можна буде купити дитячі товари офлайн або в інтернет-магазинах, перелік таких магазинів можна переглянути тут.

 

Нагадаємо, 2020 року замість бебі-боксів уряд запустив пілотний проект — батькам почали видавати допомогу грошима — п'ять тисяч гривень на банківську картку, які можна витратити у спеціально визначених магазинах. Згодом в Україні після затримки відновили видачу «пакунків малюка». Про те, як отримати допомогу, можна прочитати тут .

Також Інформатор розповідав, що не так з монетизацією пакунку малюка.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.