“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Більше не потрібно йти до 11 установ, замовляти 37 документів та витрачати 30 годин на отримання послуг для новонароджених.
В Україні гроші за "пакунок малюка" можна отримати через портал "Дія". Тепер батькам не треба стояти у чергах.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство цифрової трансформації України.
Подати заяву на отримання грошей потрібно одразу після народження малюка. Грошова компенсація за «пакунок малюка» тепер входить до комплексу послуг сервісу «Малятко».
Сервіс єМалятко – це 10 послуг за однією заявою, необхідних для немовляти. Основною та обов'язковою послугою є оформлення свідоцтва про народження, яке доставить кур'єр за зручною адресою. Додатково можна отримати ідентифікаційний код для дитини, задекларувати місце проживання, виплату допомоги при народженні.
Хто може оформити компенсацію
Її можуть оформити ті батьки, які вибрали гроші замість «пакунку малюка» у пологовому будинку чи управлінні соціального захисту. У грудні цього року сума компенсації становить 6 300 гривень.
Як отримати гроші
Нагадаємо, 2020 року замість бебі-боксів уряд запустив пілотний проект — батькам почали видавати допомогу грошима — п'ять тисяч гривень на банківську картку, які можна витратити у спеціально визначених магазинах. Згодом в Україні після затримки відновили видачу «пакунків малюка». Про те, як отримати допомогу, можна прочитати тут .
Також Інформатор розповідав, що не так з монетизацією пакунку малюка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .