“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ембарго на російську нафту спричинило падіння цін на паливо в Україні
В Україні з початку 2023 року знижуються ціни на бензин. Усього за декілька місяців вартість палива на українських заправках знизилася на 4-5 грн. Експерти кажуть, що це пов'язано із санкціями на російську нафту.
Про це виданню Факти ICTV розповів керівник Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн. Експерт заявив, що нафта подешевшала на світовому ринку вдвічі. Наразі ціна палива - 70 доларів за барель, а рік тому рік тому, у березні, фіксували рекордні показники - 140 доларів.
"Причина зниження ціни - ембарго на російську нафту. Санкції змушують росіян шукати нові маршрути постачання своїх нафтопродуктів, вони далекі й затратні. Аби хоч хтось купував їхню нафту, рф змушена робити великі знижки. Ще й доплачувати за транспортування, щоб пальне поїхало на інший край світу. Ми бачимо чергову руйнацію міфу, що без російської нафти все зупиниться, буде зростання цін, дефіцит. Навпаки, ми маємо сьогодні рекордні запаси пального в Європі та в Україні - тож це все тисне на ціни, вони знижуються", - каже Куюн.
За його словами, зараз в Україні є вдосталь усіх видів пального. Настільки, що вже немає де зберігати, пальним вщерть залиті всі АЗС, стоять повні бензовози, цистерни. Зараз розпочалася посівна, пік споживання пального, але Україна до цього готова. І дефіциту, як торік, точно не буде. Що ж буде з цінами далі, точно спрогнозувати важко, але поки антиросійські санкції діють ефективно.
Куюн повідомив, що автомобільний газ теж подешевшав. Від початку року в середньому ціна зменшилась на 7 грн, зараз стабілізувалася на рівні приблизно 22 грн. Але, за даними експерта, причина цього дуже неоднозначна. Зараз багато підозрілого скрапленого газу завозять в Україну з країн Балтії - з Латвії, Литви та з Польщі. І є всі підстави вважати, що це дешевий російський газ.
"Документи свідчать про те, що це так звані мікси, які містять російський газ. Деякі партії це і є російський газ, але з іншими документами, які видали вже європейські країни, тому він уже не російський. Тоді наша митниця його приймає та оформлює. Цей газ дуже дешевий. Росіян загнали у глухий кут, вони ладні продавати його за копійки, аби тільки вивезти, - пояснив Куюн.
Нагадаємо, Україна вироблятиме ядерне паливо, аби звільнити ринок ЄС від російського.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.