В Україні арештували активи "Газпрому", "Роснєфті" та "Росатому"

Читать на русском

Частина прибутку цих підприємств йшла на підготовку та ведення війни рф проти України

Читать на русском
В Україні арештували активи "Газпрому", "Роснєфті" та "Росатому"

Частина прибутку цих підприємств йшла на підготовку та ведення війни рф проти України

В Україні арештували корпоративні права та нерухоме майно 11 підприємств. Кінцевими бенефіціарами цих компаній є російські державні корпорації "Роснефть", "Росатом» та «Газпром".

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України.

Зазначається, що частина прибутку цих підприємств йшла на підготовку та ведення війни рф проти України, а також на фінансування діяльності диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ). Орієнтовна сукупна вартість арештованих судом корпоративних прав перевищує 2,1 млрд гривень. Також арештовані 46 об’єктів нерухомого майна, що є у їхній власності.

"Завдяки своєчасному арешту цих активів вдалося заблокувати спроби фактичних власників «переписати» їх на підставних осіб, щоб зберегти контроль над ними", - додали в СБУ.

СБУ продовжує досліджувати всі обставини діяльності цих підприємств у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 113 (диверсія) та ч. 1 ст. 437 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, відновлення Луганської області після війни займе близько 10 років. Крім того, Україна відбудовуватиметься за конфісковані активи росії. 

Також Інформатор писав, що хто фінансує війну проти України, купуючи російські енергоресурси

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут