Нардеп важко хворів, однак його хвороба та причина смерті - невідомі
В Україні помер народний депутат Сергій Швець. Він важко хворів та тривалий час боровся зі своєю хворобою. Нардепу було 48 років.
Про це 28 травня повідомив голова фракції "Слуга народу" у ВР Давид Арахамія. Причини смерті він не уточнив.
"Приносимо щирі співчуття родині Сергія, розділяємо біль втрати близької людини. Вічна пам'ять", - написав Арахамія.
Він додав, що Сергій Швець "гідно пройшов свій професійний шлях - від журналістики, до роботи у Верховній Раді України". Арахамія підкреслив, що колеги запам’ятають його "чесною, порядною, принциповою людиною".
Смерть Швеця також підтвердив й "слуга" Максим Бужанський. За його словами, Швець ходив на засідання Ради у важкому стані, вмираючи. Він працював до кінця.
"Ми всі знали, що допомогти йому вже неможливо, він знав, але приходив і голосував разом з усіма, аж до попереднього засідання Ради. Я розумію, що образ народного депутата давно і, можливо, назавжди сформований негативно, цілком можливо, заслужено. Але всі люди в залі різні, і я хотів би, щоб Сергія запам'ятали саме таким. Тим, хто працював до кінця", - заявив Бужанський.
Сергій Швець - депутат від "Слуги народу", родом з Черкас. 13 червня йому мало виповнитися 49 років.
Про обставини його хвороби чи діагноз ніде не згадують. Втім Швець перестав підтримувати свої сторінки в соціальних мережах у вересні минулого року. Ймовірно, це було повʼязано саме з тим, що його самопочуття почало погіршуватися.
У Раді Швець займався питаннями свободи слова. Він був секретарем Комітету з питань свободи слова.
Найбільш відомі його заяви передвоєнного часу. Зокрема, він критикував Мінські домовленності та виступав проти створення консультативної ради за участі представників ОРДЛО попри протилежну позицію більшості фракції "Слуга народу".
Швець був впізнаваним тележурналістом. Він був ведучим програм "Сніданок з 1+1" та кореспондентом "ТСН". На початку нульових Швець працював спецкором програми "Вікна" на каналі СТБ. Пізніше був спецкореспондентом програм "Свобода слова" та "Факти" на телеканалі ICTV.