"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Система надання субсидій на оплату комунальних послуг також може бути змінена з урахуванням нового тарифу
Слідом за зростанням цін на електроенергію в Україні обговорюється можливе підвищення тарифів на тепло. При цьому, система надання субсидій на оплату комунальних послуг також може бути змінена з урахуванням нового тарифу. Чи відбудеться це вже з наступного опалювального сезону, поки що невідомо.
Про це заявив народний депутат Ярослав Железняк в інтерв'ю Radio NV, відповідаючи на запитання, що ще може подорожчати в Україні.
"Тепло як мінімум. Я думаю, це наступне", - повідомив журналістам нардеп.
За його словами, коли саме зросте тариф, з початку опалювального сезону, чи раніше - залежатиме від Міністерства енергетики. Разом із новими цінами підвищиться розмір житлової субсидії для вразливих категорій громадян.
"Я знаю, що субсидії будуть перераховані за новим тарифом. Вибачте за трошки чорний гумор: дай Бог, щоб нам було за що платити. Тому що поки що в нас проблема в тому, що взагалі електрику не постачають. Ось я зараз сиджу, у мене світло вимкнене, як і в більшості, напевно, киян", - заявив Железняк.
Нагадаємо, що Кабінет міністрів України підвищив тариф на електроенергію для населення майже удвічі. З 1 червня він становитиме 4,32 грн/кВт замість до 2,64 грн/кВт, як було до цього.При цьому в Міненерго вважають, що і цього мало - ринкову ціну одного кіловата тут оцінюють у 7,5 гривень. Кажуть, що лише такий тариф міг би допомогти почати ефективно відновлювати систему.
Росіяни протягом весни декілька разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції України. Збитки від атак на українську енергетичну інфраструктуру оцінюють у понад один мільярд доларів, і з кожною атакою вона зростає. Через значні пошкодження електростанції не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. За різними оцінками, Україна втратила до 80% відсотків своєї генерації. І хоча окремі енергетики вважають, що цей показник дещо завищений, в цілому ситуація в нашій енергосистемі залишається поганою.
Генеральний директор YASNO Сергій Коваленко повідомив, що вечір вівторка, 4 червня, був найскладнішим в енергосистемі України за останні кілька днів. Склалася ситуація, коли навіть об'єкти критичної інфраструктури під час екстрених відключень можуть залишатися без світла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.