Головна
Україна
Політика
23:27, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розповів, чого чекати примусово мобілізованим росіянам. У разі відправки на війну в Україні можна здатись в полон. Водночас в росію можна не повертатись, якщо такого бажання у полоненого не буде. Як передає Інформатор, про це Подоляк написав у Twitter. "Примусово мобілізовані громадяни росії, які не бажають безславно загинути у чужій країні! За першої ж нагоди здавайтеся в полон. Україна гарантує вам збереження життя та гідне звернення. За Женевською конвенцією, ви не будете видані рф, якщо самі цього не захочете", - написав він. Раніше президент Зеленський заявив, що російське керівництво хоче забрати в армію до мільйона чоловіків, але замовчує це. Вони братимуть усіх без розбору, будь-яких чоловіків. Тому, за його словами, для росіян настав час вибору. Часткова мобілізація у рф Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою іоголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї. Міністр "оборони" росії шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночасвін одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч якось не уточнив. Також Інформатор писав, чи допоможе путіну мобілізаціяпереломити хід війни в Україні та знову спробувати взяти Київ. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В ОП розповіли, які гарантії чекають на мобілізованих росіян у разі здачі в полон

Читать на русском
В ОП розповіли, які гарантії чекають на мобілізованих росіян у разі здачі в полон

Україна гарантує збереження життя та гідне звернення

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розповів, чого чекати примусово мобілізованим росіянам. У разі відправки на війну в Україні можна здатись в полон. Водночас в росію можна не повертатись, якщо такого бажання у полоненого не буде. 

Як передає Інформатор, про це Подоляк написав у Twitter.

"Примусово мобілізовані громадяни росії, які не бажають безславно загинути у чужій країні! За першої ж нагоди — здавайтеся в полон. Україна гарантує вам збереження життя та гідне звернення. За Женевською конвенцією, ви не будете видані рф, якщо самі цього не захочете", - написав він. 

Раніше президент Зеленський заявив, що російське керівництво хоче забрати в армію до мільйона чоловіків, але замовчує це. Вони братимуть усіх без розбору, будь-яких чоловіків. Тому, за його словами, для росіян настав час вибору. 

Часткова мобілізація у рф

Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою і оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї

Міністр "оборони" росії шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночас він одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч – якось не уточнив. 

Також Інформатор писав, чи допоможе путіну мобілізація переломити хід війни в Україні та знову спробувати взяти Київ. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.