Головна
Україна
Політика
22:09, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський заявив, що не пов'язує завершення війни рф проти України з падінням режиму путіна. За його словами, повинно відбутись зміна у філософії російського керівництва. Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав в інтервю німецькому порталу Bild. "Я не пов'язую падіння режиму Путіна з кінцем війни. Режим точно закінчиться. Коли? Це вирішує російський народ", - сказав президент. Він додав, що замість путіна прийде інша людина, але є питання у філософії режиму та ставленні до України. "Якщо вони не змінять доктрину, то не важливо, хто буде замість нього, молодий чоловік, старий і таке інше. Питання в тому, щоб людина перевернула свій мозок, хотіла жити у світі, ставилася до сусідів з повагою", - зазначив Зеленський. Він додав, що вже не чекає на переворот у розумі та політиці путіна, тому вважає необхідним ставати потужними на полі бою. "Сьогоднішній режим у росії розуміє лише силу", - резюмував Зеленський. Зеленський про Спецтрибунал для покарання рф Він заявив, що Міжнародна спільнота повинна підтримати створення Спеціального трибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти України. "Це стане сигналом для всіх потенційних агресорів, що вони повинні цінувати мир або нести відповідальність перед світом", - зазначив глава держави. Зеленський наголосив, що Україна вже підготувала чіткі кроки для створення такого трибуналу. За його словами, Київ також звернеться до Генеральної Асамблеї ООН з проханням підтримати міжнародний компенсаційний механізм. "Росія має заплатити за цю війну своїми активами", - додав президент. Нагадаємо, ранішеЗеленський розповів деталі спецоперації по обміну військовополонених захисників Маріуполя, який відбувся 21 вересня. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Зеленський: "Я не пов'язую падіння режиму путіна з кінцем війни"

Читать на русском
Зеленський: "Я не пов'язую падіння режиму путіна з кінцем війни"

Сьогоднішній режим у росії розуміє лише силу, сказав він

Президент Володимир Зеленський заявив, що не пов'язує завершення війни рф проти України з падінням режиму путіна. За його словами, повинно відбутись зміна у філософії російського керівництва.  

Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав в інтерв’ю німецькому порталу Bild. 

"Я не пов'язую падіння режиму Путіна з кінцем війни. Режим точно закінчиться. Коли? Це вирішує російський народ", - сказав президент.

Він додав, що замість путіна прийде інша людина, але є питання у філософії режиму та ставленні до України.

"Якщо вони не змінять доктрину, то не важливо, хто буде замість нього, молодий чоловік, старий і таке інше. Питання в тому, щоб людина перевернула свій мозок, хотіла жити у світі, ставилася до сусідів з повагою", - зазначив Зеленський.

Він додав, що вже не чекає на переворот у розумі та політиці путіна, тому вважає необхідним ставати потужними на полі бою.

"Сьогоднішній режим у росії розуміє лише силу", - резюмував Зеленський.

Зеленський про Спецтрибунал для покарання рф

Він заявив, що Міжнародна спільнота повинна підтримати створення Спеціального трибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти України.

 "Це стане сигналом для всіх потенційних агресорів, що вони повинні цінувати мир або нести відповідальність перед світом", - зазначив глава держави.

Зеленський наголосив, що Україна вже підготувала чіткі кроки для створення такого трибуналу.

За його словами, Київ також звернеться до Генеральної Асамблеї ООН з проханням підтримати міжнародний компенсаційний механізм.

"Росія має заплатити за цю війну своїми активами", - додав президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів деталі спецоперації по обміну військовополонених захисників Маріуполя, який відбувся 21 вересня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.