Головна
Україна
Політика
22:46, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Російське керівництво хоче забрати в армію до мільйона чоловіків, але замовчує це. Вони братимуть усіх без розбору, будь-яких чоловіків. Тому для росіян настав час вибору. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 22 вересня, передає Інформатор. За його словами, українська розвідка довела, що повістки на 300 тисяч осіб були надруковані та підписані заздалегідь, ще до того, як з'явилося це рішення про мобілізацію. "Але російське керівництво готується забрати в армію до мільйона чоловіків це головне, про що вони зараз замовчують.Ми знаємо, що вони братимуть усіх без розбору. Не лише військових у запасі, а будь-яких чоловіків", - підкреслив президент. Зеленський нагадав, що 55 тисяч російських солдатів загинули на цій війні за пів року, а десятки тисяч поранені, скалічені. "Бажаєте більше? Ні? Тоді протестуйте. Боріться. Тікайте. Або здавайтесь в український полон. Це варіанти для вас, щоб вижити", - сказав він. Глава держави додав, що для чоловіків у росії це вибір загинути чи жити, стати калікою чи зберегти здоров'я. Для жінок у Росії вибір втратити назавжди чоловіків, синів, онуків чи спробувати захистити їхню відмінність від загибелі, від війни, від однієї людини. "Російські матері! Не сумнівайтеся, що діти верхівки вашої держави на війні проти України не виявляться. Ті, хто ухвалюють рішення у вашій країні, бережуть своїх дітей. А ваших дітей навіть не ховають. А ми своїх повертаємо", - наголосив президент. Часткова мобілізація у рф Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою іоголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї. Міністр "оборони" рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночасвін одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч якось не уточнив. Також ми розповідали про те, чи допоможе путіну мобілізаціяпереломити хід війни в Україні та знову спробувати взяти Київ Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Президент про мобілізацію в рф: "Ми знаємо, що вони братимуть усіх без розбору, будь-яких чоловіків"

Читать на русском
Президент про мобілізацію в рф: "Ми знаємо, що вони братимуть усіх без розбору, будь-яких чоловіків"

Повістки на 300 тисяч осіб були надруковані та підписані заздалегідь

Російське керівництво хоче забрати в армію до мільйона чоловіків, але замовчує це. Вони братимуть усіх без розбору, будь-яких чоловіків. Тому для росіян настав час вибору. 

Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 22 вересня, передає Інформатор. 

За його словами, українська розвідка довела, що повістки на 300 тисяч осіб були надруковані та підписані заздалегідь, ще до того, як з'явилося це рішення про мобілізацію.

"Але російське керівництво готується забрати в армію до мільйона чоловіків – це головне, про що вони зараз замовчують. Ми знаємо, що вони братимуть усіх без розбору. Не лише військових у запасі, а будь-яких чоловіків", - підкреслив президент. 

Зеленський нагадав, що 55 тисяч російських солдатів загинули на цій війні за пів року, а десятки тисяч поранені, скалічені.

"Бажаєте більше? Ні? Тоді протестуйте. Боріться. Тікайте. Або здавайтесь в український полон. Це – варіанти для вас, щоб вижити", - сказав він. 

Глава держави додав, що для чоловіків у росії це вибір загинути чи жити, стати калікою чи зберегти здоров'я. Для жінок у Росії вибір – втратити назавжди чоловіків, синів, онуків чи спробувати захистити їхню відмінність від загибелі, від війни, від однієї людини.

"Російські матері! Не сумнівайтеся, що діти верхівки вашої держави на війні проти України не виявляться. Ті, хто ухвалюють рішення у вашій країні, бережуть своїх дітей. А ваших дітей навіть не ховають. А ми своїх повертаємо", - наголосив президент. 

Часткова мобілізація у рф

Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою і оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї

Міністр "оборони" рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночас він одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч – якось не уточнив. 

Також ми розповідали про те, чи допоможе путіну мобілізація переломити хід війни в Україні та знову спробувати взяти Київ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.