В ОП розкритикували Маска та Twitter за відмову видалити українофобський твіт Медведєва

Читать на русском

Медведєв у Twitter написав, що Україна не потрібна росії, Європі, США, Африці, Латинській Америці, Азії та українцям, а тому зникне

Читать на русском
Twitter
Подоляк заявив, що Twitter не бачить шкоди у поширенні пропаганди

Медведєв у Twitter написав, що Україна не потрібна росії, Європі, США, Африці, Латинській Америці, Азії та українцям, а тому зникне

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розкритикував Twitter та його власника Ілона Маска через відмову видалити твіт заступника секретаря Радбезу росії Дмитра Медведєва про зникнення України. Він заявив, що соцмережа взагалі не бачить шкоди для українців через поширення російської пропаганди. Про це політик написав на своїй сторінці у Twitter.

"Розблоковані акаунти російської влади, масштабування ru-твітів про "вбий Україну" на фоні відвертої песимізації українців - це взагалі не про свободу слова… Twitter не бачить шкоди у поширенні пропаганди, яка прямо заохочує знищення України та масові вбивства. Може, штучний інтелект краще промодерує?", - написав Подоляк.

Пост Медведєва та скандал навколо нього

У своїй пропагандистській публікації у Twitter Медведєв написав, що Україна "не потрібна" росії, Європі, США, Африці, Латинській Америці та Азії, та навіть своїм громадянам. Крім цього, він згадав про війну проти України та інші пропагандистські штампи про СРСР та "велику росію".

Твіт Медведєва
Твіт Медведєва

Пізніше один з користувачів Twitter Anonymous Operations написав, що допис Медведєва є закликом до геноциду українців, і дорікнув Маску, що він не дотримується антиросійських санкцій, а також порушив правила Twitter, дозволивши посадовим особам рф повернутися в соцмережу. Ілон Маск помітив твіти користувача та відповів йому, заявивши, що всі новини, на його думку, певною мірою є пропагандою.

Нагадаємо, у Twitter зняли обмеження з облікових записів, які пов'язані з кремлем. Експерти вважають цю ситуацію небезпечною, адже саме за допомогою соціальних мереж пропагандисти частіше розповсюджують дезінформацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.