Ілон Маск відмовився видаляти твіт Медведєва про зникнення України: деталі

Читать на русском

Медведєв у Twitter написав, що Україна не потрібна росії, Європі, США, Африці, Латинській Америці та Азії, а тому зникне

Читать на русском
Ілон Маск
Ілону Маску байдуже на російську пропаганду в його соцмережі

Медведєв у Twitter написав, що Україна не потрібна росії, Європі, США, Африці, Латинській Америці та Азії, а тому зникне

Ілон Маск відмовився видаляти з Twitter допис заступника секретаря Радбезу росії Дмитра Медведєва про те, що "Україна зникне, бо нікому непотрібна, навіть українцям". Власник соцмережі аргументував це тим, що всі новини, на його думку, певною мірою є пропагандою. Твіт, який викликав масове обурення, російський політик опублікував 8 квітня.

Так, один з користувачів Twitter Anonymous Operations написав, що допис Медведєва є закликом до геноциду українців, і дорікнув Маску, що він не дотримується антиросійських санкцій, а також порушив правила Twitter, дозволивши посадовим особам рф повернутися в соцмережу. Ілон Маск помітив твіти користувача та відповів йому.

Нещодавно у Twitter зняли обмеження з облікових записів, які пов'язані з кремлем
Нещодавно у Twitter зняли обмеження з облікових записів, які пов'язані з кремлем

"Мені сказали, що путін назвав мене військовим злочинцем за допомогу Україні, тому він не зовсім мій найкращий друг. Всі новини є певною мірою пропагандою. Нехай люди самі вирішують", - відповів Маск.

Відповідь Маска
Відповідь Маска

Про що пост Медведєва

У своїй пропагандистській публікації у Twitter Медведєв написав, що Україна "не потрібна" росії, Європі, США, Африці, Латинській Америці та Азії, та навіть своїм громадянам. Крім цього, він згадав про війну проти України та інші пропагандистські штампи про СРСР та "велику росію".

"З 45 млн залишилося лише близько 20. Тому ті, хто залишився, хочуть виїхати куди завгодно: у ненависну Польщу, ЄС, НАТО, бути 51-м штатом Америки. Приєднати до Антарктиди з її пінгвінами також буде добре. Злочинні амбіції правлячої хунти змусили українців жебракувати та тинятися по країнах і континентах... Усе це заради незрозумілої європейської перспективи", - таку ненависну пропаганду про Україну та українців написав Медведєв.

Твіт Медвєдєва
Твіт Медвєдєва

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.