Twitter зняв обмеження з акаунтів, які пов'язані з кремлем

Читать на русском

Тепер російські акаунти знову з'явилися в рекомендаціях

Читать на русском
Twitter
У Twitter більше немає обмежень для акаунтів російської влади

Тепер російські акаунти знову з'явилися в рекомендаціях

У Twitter зняли обмеження з облікових записів, які пов'язані з кремлем. Це сталося вже після того, як компанію придбав мільярдер Ілон Маск

Про це повідомляє видання The Telegraph, посилаючись на дані огляду вебсайту. Експерти пояснили, що аналіз кількох облікових записів у Twitter свідчать про те, що користувачам показують російські облікові записи. Зокрема, йдеться про сторінки президента рф володимира путіна, мзс росії та посольства рф у Великій Британії. Хоча раніше на ці акаунти накладали обмеження через повномасштабне вторгнення рф в Україну. 

Журналісти підкреслюють, що провели аналіз вже після того, як стало відомо про скасування обмеження охоплення російських державних ЗМІ. Водночас така ситуація дійсно була не завжди.

Ще у квітні 2022 року в компанії Twitter заявляли, що не будуть поширювати та рекомендувати облікові записи, які належать державам, що обмежують доступ до вільної інформації та беруть участь в міжнародних конфліктах. При цьому це обмеження поширилося на акаунти російського уряду. Тобто, ці акаунти не рекомендувалися для пошуку користувачам. 

Проте тепер, кажуть в ЗМІ, російські державні облікові записи відображалися вгорі деяких результатів пошуку та з’являлися в рекомендаціях щодо інших облікових записів. Водночас ці акаунти знову з'являються в стрічці "Для вас" (рекомендації для користувачів), навіть якщо на них не підписуватися. 

При цьому колишній керівник Twitter підтверджує, що такий крок може означати відступ від заходів, які запровадили минулого року (обмеження російських акаунтів). Він зазначив, що малоймовірно, що таке могло відбутися випадково або без відома та керівництва персоналу компанії. 

Експерти вважають ситуацію небезпечною, адже саме за допомогою соціальних мереж пропагандисти частіше розповсюджують дезінформацію. 

 

Які зміни в Twitter?

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск змінив логотип Twitter. Тепер замість синьої пташки там буде мем з собакою. Водночас оновлення поки що працюють на вебверсії. Однак, скоріше за все, це буде й на мобільній версії застосунку після найближчого оновлення.

У Twitter вирішили заборонити акаунтам без синьої галочки (верифікації) брати участь в голосуваннях. За словами Ілона Маска, таким чином будуть боротися з ботами.  

Нагадаємо, що в Twitter почали відповідати на медійні запити емодзі у формі фекалій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.