Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
В організації закликали посилено співпрацювати у захисті регіону
В Організації об'єднаних націй прогнозують погіршення ситуації з паводками на заході України через "загрозливо швидку" вирубки лісів у Карпатському регіоні. Також це впливає на біорізноманіття тварин та рослин.
Про це заявила виконавчий директор програми ООН з навколишнього середовища Інгер Андерсен, передає Інформатор з посиланням на сайт організації.
"Старовікові праліси Карпат та їх унікальне біорізноманіття зникають із загрозливою швидкістю, оскільки деревина незаконно вирубується і перевозиться через кордони гірських держав і за їх межі. Це має безліч наслідків", - підкреслює Андерсен.
За її словами, руйнівні повені, з якими зіткнулася Україна останніми роками, пов'язані,зокрема, з вирубкою лісів.
"За останні роки Україна пережила кілька руйнівних повеней. Села і дороги затоплені. Знесені мости. Люди вбиті. Частково це пов'язано зі зміною клімату. Але незаконні рубки, що відбуваються під прикриттям труднощів, з якими зіткнулася Україна, видалили великі ділянки лісу, які вбирають надлишки води і служать захистом від повеней", - зазначила Андерсен.
У організації закликали Чехію, Угорщину, Румунію, Сербію, Словаччину та Україну, які підписали Карпатську конвенцію для захисту Карпат, посилено співпрацювати у захисті регіону. Зокрема зазначається, що поки Україна серйозно відчуває проблеми з паводками, але негативний вплив буде посилюватися і завдавати шкоди економіці.
"Держави-члени повинні поліпшити ситуацію, зокрема скоротити власні викиди парникових газів і шукати способи адаптації до змін клімату", - повідомила Андерсен.
Нагадаємо, що у червні-липні сильні зливи пошкодили інфраструктуру в сотнях населених пунктів на заході України. Десятки людей постраждали.