“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Жінка заявила, що любить Україну та хотіла підтримати країну малюнками
В окупованому Севастополі 62-річну жінку звинуватили у «вандалізмі» через те, що вона малювала український прапор на лавках, будинках та інших об'єктах міста. Тепер бабусі загрожує до 3 років тюрми, вона пояснила, що таким чином хотіла підтримати Україну. Про це повідомляє управління російського МВС у Севастополі.
«Вночі 17 лютого жінка за допомогою малярського пензля та банок з фарбами нанесла українську символіку на стіни будинків, огорожі та лавки, розташовані на центральних вулицях Балаклави, а також у місцях відпочинку громадян. Це викликало значний суспільний резонанс та обурення мешканців міста-героя Севастополя», – пишуть росіяни.
Пенсіонерку забрали, місцевій «поліції» жінка відверто розповіла про причини свого вчинку. Її вже звинуватили у «вандалізмі» – стаття загрожує позбавлення волі на три роки.
«Нанесла українські прапори та малюнки фарбою, тому що я люблю Україну та хотіла її підтримати», – повідомила жінка на відео, яке опублікувала російська поліцією.
У тимчасово окупованому Севастополі у річницю вторгнення рф в Україну, 24 лютого, партизани встановили прапор України. Очікуючи на звільнення від окупантів, партизани нагадали, що Севастополь - українське місто і встановили на Графській пристані національний стяг.
Нагадаємо, кримські татари просять Верховну Раду повернути історичні назви в Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.