Операція з пошуку човна триває
Туристичний підводний човен "Титан", який використовувався для огляду уламків відомого знаменитого корабля “Титанік”, зник. Востаннє його бачили у водах Атлантичного океану. На борту перебували люди.
Про це повідомляє ВВС.
На пошуки батискафа вже відправили рятувальну місію. Приватна компанія OceanGate Expeditions, що відправляла екіпажі на дно Атлантики, аби побачити уламкм “Титаніка”, підтвердила зникнення свого підводного апарату і заявила, що "вивчає та мобілізує всі можливості", щоб безпечно повернути екіпаж.
За конструкцію, підводний апарат “Титан” вміщав п'ятьох людей. Зазвичай це пілот, троє туристів і один дослідник. Однак інформації про те скільки людей було на борту апарата, який загубили, невідомо.
"Наша увага зосереджена на членах екіпажу підводного апарату та їхніх родинах", - йдеться у заяві OceanGate.
Розробники човна потурбувалися, аби "Титан" мав "життєзабезпечення" для екіпажу з п'яти людей приблизно на 96 годин. До того ж раніше компанія заявляла, що використовує Starlink для підтримки зв’язку зі своєю експедицією під час подорожі до "Титаніка".
Попри це операція з пошуку човна триває. У цьому їм допомагають кілька урядових установ і глибоководних компаній.
Досліджувати уламки затонулого в 1912 році під час свого першого рейсу з Саутгемптона до Нью-Йорка “Титаніка” почали ще з 1985 року.
Квиток на підводний човен, що дає змогу опуститися на глибину 3 800 метрів, аби побачити знаменитий затонулий корабель, подекуди коштує десятки тисяч доларів, а одне занурення на "Титанік", зокрема спуск і підйом, займає близько восьми годин. Апарат рухається зі швидкістю три вузли - це приблизно 5,6 км на годину. Тож поїздка на дно Атлантики може тривати близько семи - восьми днів.
Знаменитий “Титанік” й знаходиться приблизно 600 км від узбережжя Ньюфаундленду у Канаді. Пасажирський лайнер, який був найбільшим кораблем свого часу, затонувши погубив життя 3700 людей.
Нагадаємо, раніше ми писали історію актора, який ще дитиною зіграв у “Титаніку” епізодичну роль, проте й досі отримує за неї гонорар.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.