"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Ідеальне побачення в уявленні Джеймса Кемерона
Напередодні Дня святого Валентина глядачі України та всього світу матимуть змогу побачити чергове перевидання «Титаніка». Воно присвячене 25-й річниці виходу фільму. Як пояснив режисер «Титаніка» Джеймс Кемерон, він хоче, щоб його оновлений та покращений фільм став ідеальним побаченням для нового покоління кіноманів.
«Титанік» вийшов у грудні 1997 року і швидко став масовим хітом та цілою епохою у кінематографі. Світ раніше не бачив нічого схожого. І хоча Кемерон і без того мав міцне становище в Голлівуді, «Титанік» зміцнив його взагалі намертво. З того часу лише «Аватар» та «Месники: Фінал» побили рекорд касових зборів «Титаніка». І хоча Кемерон вже піддав фільм перероблюванню, додавши до нього 3D, «Титанік» до свого 25-річного ювілею отримує обробку 4K HDR із високою частотою кадрів.
В Україні фільм вийде 9 лютого.
Нещодавно Джеймс Кемерон оголосив, що поставив крапку в давній суперечці кінолюбителів усього світу – чи зміг би вижити герой Леонардо Ді Капріо? Або він уже був приречений відразу після краху? Кемерон провів низку експериментів і сказав: ні, не зміг би. Але на те Джеймс Кемерон і великий режисер, щоб ставити під сумнів навіть власні висновки.
Режисер провів кілька повторних експериментів за участю каскадерів, підібраних за габаритами та вагою тогочасних Леонардо Ді Капріо та Кейт Вінслет. Спеціально для нових випробувань було створено точну копію дошки з фільму, «аж до ступеня плавучості». До каскадерів приєднали датчики та помістили у великий резервуар.
Початкові результати показували, що Джек міг провести у воді максимум 20 хвилин. Реальним рятувальникам, щоб допомогти Джеку, знадобилося б щонайменше дві години. Але потім каскадери почали ділити імпровізований пліт між собою, змінювали положення тіл, зігрівали один одного, знайшли зручну позу для двох, і результати змінились. Згідно з новими даними, Джек міг би протриматися кілька годин.
Остаточний вердикт Кемерона Джек міг би вижити. При цьому режисер згадав, що добре освітлений басейн, відчуття безпеки та контролю над ситуацією навряд чи можуть дати найточніші дані. Для того, щоб їх отримати, потрібно створити каскадерам умови, наближені до реальних: допомога прийде невідомо коли, сили йдуть, моральний дух підірваний, під тобою кружляють морські хижаки. Але, зрозуміло, такі експерименти ніхто не проводитиме.
Раніше Інформатор писав, що Джеймс Кемерон розповів, про що буде третя частина «Аватара».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.