“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Свій візит до Фінляндії український президент розпочав із зустрічі з президентом Саулі Нііністьо
Президенту України Володимиру Зеленському влаштували урочисту церемонію зустрічі у Гельсінки. До столиці Фінляндії він прибув в середу, 3 травня, не анонсуючи свій візит. Зеленський розпочав розпочав робочу поїздку із зустрічі з президентом Саулі Нііністьо.
Про це повідомляє Офіс президента України.
Представник Офісу Сергій Нікіфоров розповів, що проведе переговори зі своїм фінським колегою Саулі Нііністьо та спікером парламенту Фінляндії Петтері Орпо. Президент також візьме участь у саміті Україна – Північна Європа. На полях саміту Глава держави проведе окремі двосторонні зустрічі з прем'єр-міністрами Данії, Ісландії, Норвегії та Швеції.
Нагадаємо, Фінляндія приєдналась до Північно-Атлантичного Альянсу зовсім нещодавно - лише місяць тому. До повномасштабної війни в Україні країна позиціонувала себе як нейтральна. Зрозуміло, що досвід Фінляндії буде корисним для України, яка на саміті у Вільнюсі, в липні 2023 року, складатиме непросте випробування щодо переспективи бути у НАТО. Нам потрібна підтримка від усіх членів Альянсу. І Фінляндія в цьому сенсі, як і Польща, є найбільшим союзником України. Адже всі ризики російської агресії маленьька Фінляндія, що постраждала від СРСР, добре усвідомлюють.
Як писав Інформатор, Фінляндія та США ведуть переговори щодо угоди DCA. Вона передбачатиме можливість перебування на фінській території американських військовослужбовців, техніки, а також проведення військових навчань. Вони триватимуть до 2024 року. Після цього проєкт документа передадуть на розгляд представників парламенту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.