У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Реорганізація проводиться з метою приведення медично-лікувальних установ міста у відповідність до вимог Уряду щодо забеспечення необхідним медперсоналом та обладнанням
В Одесі мерія об'єдную медично-лікувальні установи в рамках загальнонаціональної медичної рефоорми, серед яких низка дитячих лікарень і пологових будинків. Проект такого рішення внесено у порядок денний засідання міської ради 19 липня.
Про це йдеться на сайті порталу Одещини. Так, мають бути об'єднані дві дитячі лікарні (№2 і №3), а також чотири пологових будуинки будуть приєднані до двох міських клінічних лікарень (МКЛ), а саме: пологові будинки №5 і 7 - до складу МКЛ №10, а пологові будинки № 2 і 4 стануть частиною МКЛ №1 (так званої Єврейської лікарні). Ще один пологовий будинок №1 буде введенно до складу МКЛ №11.
Зазначається, що, як і передбачено медичною реформою, реорганізація спрямована на формування спроможної мережі закладів охорони здоров'я, а саме:
Медична реформа передбачає, що тільки медичні заклади другої та третьої категорій можуть надавати високоспеціалізовані медичні послуги.
Формально в Одесі кластерним визначені МКЛ №1, 10 і 11, а також дитяча міська клінічна лікарня №3. Однак усі вони поки що не відповідають критеріям, які визначив Кабмін щодо наявності необхідного медичного обладнання. Наприклад, в дорослих лікарнях немає акушерсько-гінекологічних підрозділів. Саме з необхідністю привести у відповідність до вимог Уряду рівень забезпечення необхідним обладнанням та відповідного медичного персоналу, влада Одеси і хоче провести злиття зазначених медичних закладів - пологових будинків з дитячими лікарнями.
У муніципалітеті розраховують, що приведення медичної мережі міста у відповідність до критеріїв "спроможності" дасть змогу оснастити лікарні медичним обладнанням коштом державного бюджету України. Крім того, це дасть можливість скоротити адміністративні витрати (буде менше управлінців).
Якщо ж у вас ще немає декларації із сімейним лікарем, ви можете заключити її зі спеціалістом, який веде набір чи добір пацієнтів. Отримати таку інформацію можна в реєстратурі поліклініки. На створення декларації в кабінеті лікаря піде не більше 15-20 хвилин. І обов'язково прихопіть із собою телефон: туди приходитимуть коди підтвердження авторизації вашої анкети в базі Електронної системи охорони здоров'я України - eHealth.
Також нагадаємо, що існує програма МОЗ з надання пацієнтам, які мають декларацію із сімейним лікарем, цілком безоплатних послуг. Ми розповіли, що це за послуги та як їх отримати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.