“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Окупанти продовжують зведення укріплень в Запорізькій області
Росіяни облаштовують велику лінійну оборону з трьох рівнів на Запорізькому напрямку, а особливо – під Мелітополем. Наразі трирівнева російська оборона розтягнулася на 120 кілометрів у цьому секторі. Передова лінія захисту – найпростіша, і розрахована на затримку ЗСУ, а дві інші – безперервні та більш складні лінії укріплень, між якими по 10-20 кілометрів.
Про ситуацію з побудовою оборони росіянами на Запоріжжі розповіли в регулярному звіті Міністерства оборони Великої Британії. Розвідники країни припускають, що росія витратила на це чимало зусиль, оскільки впевнена в небезпеці на цьому напрямку. В рф вважають, що контрнаступ ЗСУ почнеться саме з Мелітополя.
“Оборона потенційно може стати серйозною перешкодою, але її корисність майже повністю залежить від її підтримки достатньою кількістю артилерії та особового складу. Залишається незрозумілим, чи може Південне угруповання військ Росії зараз зібрати ці ресурси”, – зазначили в британській розвідці.
Побудова такої оборони продовжується декілька тижнів. Здебільшого вона складається з довгих окопів та так званих “зубів дракона” – бетонних загороджень у вигляді пірамід, що мають зупиняти техніку тих, хто наступає. Такі споруди використовувалися в часи Другої світової, і росіяни радо перейняли методи тих часів. Щоправда, їхня користь не має підтвердженого ефекту.
Як раніше заявляв міністр оборони США Ллойд Остін, Україна наразі має достатньо ресурсів, аби досягти успіху під час контрнаступу. Йдеться не тільки про надану зброю та спорядження, але й про навченість персоналу. При цьому, надання військової допомоги для України продовжиться і далі.
Крім цього, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно заявив, що контрнаступ ЗСУ може початися вже влітку. Водночас, найбільший тиск щодо його початку йде саме з середини країни. Західні партнери не намагаються нав’язати своє бачення того, коли саме варто починати наступ.
Нагадаємо, що за даними Генштабу ЗСУ, на Луганщині окупанти захопили лікарні та використовують їх лише "для своїх".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.