«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
В ОБСЄ вважають, що держави не повинні використовувати шпигунське ПЗ проти журналістів
В Організації з безпеки і співпраці в Європі висловили стурбованість зростанням випадків стеження за журналістами, і закликали країни утриматися від використання таких інструментів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ОБСЄ.
Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Тереза Рібейро в середу, 21 липня, висловила глибоку стурбованість повідомленнями про використання програм для стеження за журналістами.
"Це має вкрай стримуючий вплив на роботу журналістів і душить свободу ЗМІ", - сказала вона.
Вона закликала всі держави-учасники до утримання від використання подібних методів проти працівників ЗМІ і захищати журналістів від використання такого програмного забезпечення третіми сторонами.
Представник послався на рішення Ради міністрів 2018 року про безпеку журналістів, в якому держави-учасники погодилися "утримуватися від незаконних або довільних методів спостереження" за співробітника ЗМІ.
Рібейро додала, що використання шпигунського ПЗ ставить під загрозу принцип, згідно з яким журналісти повинні мати можливість захищати свої джерела,щоб безпечно виконувати свою важливу демократичну функцію.
Раніше Інформатор повідомляв, що у 2020 році Україна потрапила до топ-100 рейтингу свободи преси.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .