Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вперше про аварію повідомив анонімний акаунт в X. Цей допис активно поширюється у телеграм-каналах
У пʼятницю у соцмережах зʼявилися повідомлення про те, що в Росії сталася ядерна катастрофа. Зокрема стверджується, що на Ростовській АЕС сталося скидання радіоактивної води. Також нібито триває витік радіації.
Вперше інформація про це зʼявилась в анонімному акаунті у соцмережі X. Скриншот цього допису шириться телеграм-каналами. Однак офіційних підтверджень інциденту не було.
Так, користувач під ніком @SergVolin написав: "У Ростовській Народній Республіці аварійне скидання радіоактивної води на ростовській АЕС ще не локалізовано, крім того, йде постійний витік радіації". Крім того, акаунт стверджує, що радіоактивний фон у Ростові "вже у 75 разів перевищив норму". Звідки у користувача така інформація він не вказує.
Однак телеграм-канали, зокрема українські, швидко підхопили це повідомлення. Скриншот посту активно шириться на багатотисячну аудиторію у месенджері. Втім, ймовірно, у цьому випадку йдеться про фейк.
Можливо, користувач, який повідомив про це в X, навмисно вдався до дезінформації. А мотивацією було поширення паніки серед пересічних росіян. З усім тим, ніяких підтверджень, що на Ростовській АЕС дійсно сталася катастрофа, немає.
Своєю чергою "Росенергоатом" запевнив, що повідомлення в інтернеті про аварію на Ростовській АЕС це фейк. Радіаційний фон в нормі, а станція працює у штатному режимі, зазначили в компанії. Водночас на тлі глобального збою у роботі Windows, що стався 19 липня, у "Росенергоатомі" розповіли, що інцидент не торкнувся роботи російських АЕС. Там додали, що компанія працює на "імпортонезалежному програмному забезпеченні".
Компанія "Росатом" 16 липня повідомила про аварійне відключення одного з енергоблоків на Ростовській атомній електростанції (АЕС). Через це в південних регіонах Росії було введено обмеження на споживання електроенергії. Крім того, світло зникло у тимчасово окупованому Криму.
Відключення енергоблока Ростовської АЕС сталося через спрацювання автоматики внаслідок збою роботи турбогенератора. Представник "Росатома" повідомив, що енергоблок відключено дією автоматики через неполадки турбогенератора. Причини відключення з'ясовуються, однак в компанії запевнили, що радіаційний фон у нормі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.