Головна
Україна
Події
15:55, 2 Липня
Информатор UA

Интро

В понеділок, 27 червня, окупанти завдали удар ракетами типу по ТРЦ у Кременчуці, де в той час знаходилися більше тисячі людей. Це був свідомий кривавий воєнний злочин рашистів, про що свідчать наявні дані. В суботу, 2 липня, рятувальники завершили розбирати завали ТЦ. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр ДСНС. Так, внаслідок обстрілу загинули 19 людей, постраждали 66 осіб, з яких 26 знаходяться в лікарні. Декілька десятків людей вважаються зниклими безвісти. Крім того, з початку робіт рятувальники знайшли 29 фрагментів тіл. Всього до розбору завалів ТЦ залучали понад 1060 людей та майже 140 одиниць техніки. Слідчі розслідують ракетний обстріл цивільних обєктів у Кременчуці. Провадження відкрито за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Зазначимо, пересічні росіяни у коментарях під жахливими кадрами обстрілу Кременчука писали, що цеукраїнці самі себе вбивають, що це постановка, а якщо й ні, то нікого не шкода, бо чим більше українців загине, тим краще для рф. Зеленський сказав, щоросійський удар по ТЦ в Кременчуці - один знайбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи. Там було близько тисячі людей. Багато людей встигли вийти. Але всередині ще залишались працівники, частина відвідувачів. Також ми писали, що росіювимагають визнати країною-спонсором тероризму. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Кременчуці завершили розбирати завали торгового центру «Амстор»: рятувальники знайшли 29 фрагментів тіл

Читать на русском
В Кременчуці завершили розбирати завали торгового центру «Амстор»: рятувальники знайшли 29 фрагментів тіл

Внаслідок обстрілу загинули 19 людей

В понеділок, 27 червня, окупанти завдали удар ракетами типу «Х-22» по ТРЦ у Кременчуці, де в той час знаходилися більше тисячі людей. Це був свідомий кривавий воєнний злочин рашистів, про що свідчать наявні дані. В суботу, 2 липня, рятувальники завершили розбирати завали ТЦ.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр ДСНС.

Так, внаслідок обстрілу загинули 19 людей, постраждали 66 осіб, з яких 26 знаходяться в лікарні. Декілька десятків людей вважаються зниклими безвісти. Крім того, з початку робіт рятувальники знайшли 29 фрагментів тіл.

Всього до розбору завалів ТЦ залучали понад 1060 людей та майже 140 одиниць техніки.

Слідчі розслідують ракетний обстріл цивільних об’єктів у Кременчуці. Провадження відкрито за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Зазначимо, пересічні росіяни у коментарях під жахливими кадрами обстрілу Кременчука писали, що це українці самі себе вбивають, що це постановка, а якщо й ні, то нікого не шкода, бо чим більше українців загине, тим краще для рф.

Зеленський сказав, що російський удар по ТЦ в Кременчуці - один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи. Там було близько тисячі людей. Багато людей встигли вийти. Але всередині ще залишались працівники, частина відвідувачів. 

Також ми писали, що росію вимагають визнати країною-спонсором тероризму.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.