Головна
Україна
Події
10:11, 30 Червня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти свідомо вчинили кривавий воєнний злочин, а саме нанесли ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці.Наявні дані свідчать, що запуск ракет типу здійснено зі стратегічних бомбардувальників , які злетіли з військового аеродрому у Калузькій області. Самі ж ракети випустили у повітряному просторі Курської області рф. Про це заявив голова Служби безпеки України Іван Баканов, передає Інформатор. На відео, котре зафіксувало момент ракетного удару, чітко видно, що окупанти влучили саме у цивільні обєкти, зокрема у ТРЦ. Про це свідчать кадри з камер спостереження всередині торгового центру та навколо нього там знаходилося багато відвідувачів. Також супутникові знімки дозволять подивитись на Кременчук до та після обстрілу. Більш того є можливість навіть порівняти кількість автомобілів, які зазвичай знаходились на парковці ТРЦ у різний проміжок часу. Тобто будь-які вигадки російської пропаганди спростовуються фактами, які легко перевірити. Що стосується обстрілу Кременчуцького заводу дорожніх машин, то жодних складів із військовою технікою там не було. Підприємство займалось виробництвом асфальтозмішувальних установок. Якщо виходити з логіки окупантів, то небезпеку для них становлять полиці супермаркетів і навіть асфальтозмішувальні установки. Армія росії - це збіговисько терористів, які обовязково отримають покарання за свої злочини. Всі докази наразі ретельно документуються, додав Баканов. Слідчі розслідують ракетний обстріл цивільних обєктів у Кременчуці. Провадження відкрито за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Зазначимо, що у результатіракетного удару по торговельно-розважальному центру "Амстор" у Кременчуці 36 людей вважаються зниклими безвісти, також відомо про 18 загиблих. Нагадаємо, російські військові скинули на Драмтеатр в Маріуполі дві 500-кілограмові бомби.Крім того, місія ООНзафіксувала понад 300 вбивств мирних мешканців під час окупаціїу 30 населених пунктах. Такожписав, щоповернула з полону 144 військових, з них 95 - оборонці"Азовсталі". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Окупанти свідомо нанесли ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці: нові докази та відео з камер спостережень

Читать на русском
Окупанти свідомо нанесли ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці: нові докази та відео з камер спостережень

Внаслідок обстрілу торгово-розважального центру загинуло 18 людей, під час розбору завалів знайшли 8 фрагментів тіл

Російські окупанти свідомо вчинили кривавий воєнний злочин, а саме нанесли ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці. Наявні дані свідчать, що запуск ракет типу «Х-22» здійснено зі стратегічних бомбардувальників «Ту-22М3», які злетіли з військового аеродрому «Шайковка» у Калузькій області. Самі ж ракети випустили у повітряному просторі Курської області рф.

Про це заявив голова Служби безпеки України Іван Баканов, передає Інформатор.

На відео, котре зафіксувало момент ракетного удару, чітко видно, що окупанти влучили саме у цивільні об’єкти, зокрема у ТРЦ. Про це свідчать кадри з камер спостереження всередині торгового центру та навколо нього – там знаходилося багато відвідувачів. Також супутникові знімки дозволять подивитись на Кременчук до та після обстрілу. Більш того – є можливість навіть порівняти кількість автомобілів, які зазвичай знаходились на парковці ТРЦ у різний проміжок часу. 

Тобто будь-які вигадки російської пропаганди спростовуються фактами, які легко перевірити. Що стосується обстрілу Кременчуцького заводу дорожніх машин, то жодних складів із військовою технікою там не було. Підприємство займалось виробництвом асфальтозмішувальних установок.

«Якщо виходити з логіки окупантів, то небезпеку для них становлять полиці супермаркетів і навіть асфальтозмішувальні установки. Армія росії - це збіговисько терористів, які обов’язково отримають покарання за свої злочини. Всі докази наразі ретельно документуються», – додав Баканов.

Слідчі розслідують ракетний обстріл цивільних об’єктів у Кременчуці. Провадження відкрито за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Зазначимо, що у результаті ракетного удару по торговельно-розважальному центру "Амстор" у Кременчуці 36 людей вважаються зниклими безвісти, також відомо про 18 загиблих. 

 

Нагадаємо, російські військові скинули на Драмтеатр в Маріуполі дві 500-кілограмові бомби. Крім того, місія ООН зафіксувала понад 300 вбивств мирних мешканців під час окупації у 30 населених пунктах.

Також Інформатор писав, що Україна повернула з полону 144 військових, з них 95 - оборонці "Азовсталі".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.