Головна
Україна
Політика
18:43, 27 Червня
Информатор UA

Интро

У Кременчуці, що в Полтавській області, пролунали вибухи. За наявними даними, ракетний удар прийшовся по одному з торговельних центрів. Росіяни вдарили саме туди, де під час тривоги переховувалися сотні людей. Кількість постраждалих зясовується. Наразі відомо про двох загиблих та 20 поранених. Інформатор вирішив зясувати як росіяни відреагували на цей нелюдський та безглуздий з військової точки зору вчинок своєї армії. Це не ми - так вам і треба Пересічні росіяни у коментарях під жахливими кадрами обстрілу Кременчука стали писати про те, що це українці самі себе вбивають, що це постановка, а якщо й ні, то нікого не шкода, бо чим більше українців загине, тим краще для росії. Пропагандисти встали до справи Тим часом у російських пропагандистських пабліках почали писати, що росія ракетами по Полтавській області стріляла, але не по ТРЦ, а по Кременчуцькому НПЗ. Цей завод було знищено окупантами ще навесні, але вони продовжують обстрілювати місце, де він колись стояв. Якщо ви думаєте, що війна з цими істотами може завершитись шляхом переговорів, ви помиляєтесь. Мир нам принесуть лише герої із ЗСУ. Зазначимо, наразі достеменно відомо про двох загиблих внаслідок російського удару. Ще 20 осіб травмовано, серед яких девятеро у важкому стані. Інформація про постраждалих буде уточнюватися, оскільки рятувальна операція триває. Пожежа розповсюдилася на 10 300 квадратних метрів. До гасіння вже залучено 115 осіб та 20 одиниць техніки ДСНС. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Ольга Палій

Росіяни про обстріл ТРЦ у Кременчуці: поки клоун Зеленський не підпише капітуляцію, ви будете гинути

Читать на русском
Росіяни про обстріл ТРЦ у Кременчуці: поки клоун Зеленський не підпише капітуляцію, ви будете гинути

Мир нам принесуть лише герої із ЗСУ

У Кременчуці, що в Полтавській області, пролунали вибухи. За наявними даними, ракетний удар прийшовся по одному з торговельних центрів. Росіяни вдарили саме туди, де під час тривоги переховувалися сотні людей. Кількість постраждалих з’ясовується. Наразі відомо про двох загиблих та 20 поранених. Інформатор вирішив з’ясувати як росіяни відреагували на цей нелюдський та безглуздий з військової точки зору вчинок своєї армії.

Це не ми - так вам і треба

Пересічні росіяни у коментарях під жахливими кадрами обстрілу Кременчука стали писати про те, що це українці самі себе вбивають, що це постановка, а якщо й ні, то нікого не шкода, бо чим більше українців загине, тим краще для росії.

Пропагандисти встали до справи

Тим часом у російських пропагандистських пабліках почали писати, що росія ракетами по Полтавській області стріляла, але не по ТРЦ, а по Кременчуцькому НПЗ. Цей завод було знищено окупантами ще навесні, але вони продовжують обстрілювати місце, де він колись стояв. 

Якщо ви думаєте, що війна з цими істотами може завершитись шляхом переговорів, ви помиляєтесь. Мир нам принесуть лише герої із ЗСУ.

Зазначимо, наразі достеменно відомо про двох загиблих внаслідок російського удару. Ще 20 осіб травмовано, серед яких дев’ятеро – у важкому стані. Інформація про постраждалих буде уточнюватися, оскільки рятувальна операція триває.

Пожежа розповсюдилася на 10 300 квадратних метрів. До гасіння вже залучено 115 осіб та 20 одиниць техніки ДСНС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 Ольга ПалійФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.