Головна
Україна
Політика
23:50, 27 Червня
Информатор UA

Интро

російський удар по торговельному центру в Кременчуці - один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи. Там було близько тисячі людей. Багато людей встигли вийти. Але всередині ще залишались працівники, частина відвідувачів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні, передає Інформатор. Він сказав, що станом на сьогодні росія застосувала проти України вже майже 2 800 різних крилатих ракет. Кількість авіабомб і снарядів реактивної артилерії, які бʼють по наших містах, просто не піддається підрахунку. Їх сотні тисяч за чотири місяці. "Це ніщо інше, ніж терор.Прошу кожного і кожну завжди, коли ви чуєте сирену повітряної тривоги, виходьте в укриття. Обовʼязково. Не ігноруйте. росія не буде зупинятися ні перед чим", - зазначив Зеленьский. Глава держави звернувся до США із закликом визнати росію державою-спонсором тероризму. Відповідна резолюція погоджена комітетом Сенату, а юридичне рішення може бути ухвалене Державним департаментом. "Кожен у світі повинен знати, що купувати чи перевозити російську нафту, зберігати звʼязки з російськими банками, платити податки і мита російській державі це давати гроші терористам. Україна має отримати надійний протиракетний захист, ми очікуємо на постачання відповідних систем", - підкреслив Зеленський. Він додав, що усі операції, які Україна проводить для деокупації наших територій, показують одне: окупанти сипляться, коли на них є чим тиснути. "Важливий результат G7, це вже офіційно домовлено: найбільш потужні демократії світу будуть підтримувати нашу державу стільки, скільки необхідно для нашої перемоги", - резюмував Зеленський. Нагадаємо,Україна закликає партнерів надати нашій державі сучасні системи ППО та визнати росію державою-спонсором тероризму після ударупо торговому центру в Кременчуку Полтавської області. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Зеленський: російський удар по ТЦ в Кременчуці - один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи

Читать на русском
Зеленський: російський удар по ТЦ в Кременчуці - один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи

Це ніщо інше, ніж терор, сказав президент

російський удар по торговельному центру в Кременчуці - один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи. Там було близько тисячі людей. Багато людей встигли вийти. Але всередині ще залишались працівники, частина відвідувачів.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні, передає Інформатор

Він сказав, що станом на сьогодні росія застосувала проти України вже майже 2 800 різних крилатих ракет. Кількість авіабомб і снарядів реактивної артилерії, які бʼють по наших містах, просто не піддається підрахунку. Їх сотні тисяч за чотири місяці.

"Це ніщо інше, ніж терор. Прошу кожного і кожну – завжди, коли ви чуєте сирену повітряної тривоги, виходьте в укриття. Обовʼязково. Не ігноруйте. росія не буде зупинятися ні перед чим", - зазначив Зеленьский. 

Глава держави звернувся до США із закликом визнати росію державою-спонсором тероризму. Відповідна резолюція погоджена комітетом Сенату, а юридичне рішення може бути ухвалене Державним департаментом. 

"Кожен у світі повинен знати, що купувати чи перевозити російську нафту, зберігати звʼязки з російськими банками, платити податки і мита російській державі – це давати гроші терористам. Україна має отримати надійний протиракетний захист, ми очікуємо на постачання відповідних систем", - підкреслив Зеленський. 

Він додав, що усі операції, які Україна проводить для деокупації наших територій, показують одне: окупанти сипляться, коли на них є чим тиснути. 

"Важливий результат G7, це вже офіційно домовлено: найбільш потужні демократії світу будуть підтримувати нашу державу стільки, скільки необхідно для нашої перемоги", - резюмував Зеленський. 

Нагадаємо, Україна закликає партнерів надати нашій державі сучасні системи ППО та визнати росію державою-спонсором тероризму після удару по торговому центру в Кременчуку Полтавської області. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.