“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Подружжя Оголь - переселенці з Донбасу
В Івано-Франківську подружжя Павло та Ганна відкрили свою першу майстерню, в якій створюють унікальні костюми трансформерів.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на Суспільне .
Розробкою моделей трансформерів займається Павло, програмує костюми Анна. Виготовляти роботів почали ще в Донецьку, де і з'явилися перші креслення, реквізити та персонажі. Після захоплення міста бойовиками, поїхали.
"У квітні 2014-го року в Донецьку почалися бойові дії, і я вирішив поїхати за кордон. Думав, що на пару місяців, але затримався там на два роки. Влаштувався до майстерні. За кордоном ми - чужі. Якщо в Україні цим займатися з такою ж наполегливістю - можна багато чого досягти", - говорить Павло Оголь.
Пара переїхала до Івано-Франківська, де зараз в майстерні працює до десяти людей. Вага одного костюма - 15-20 кілограмів,але його адаптують під танці та ігри з дітьми. Спочатку про модель збирають якомога більше інформації та зображень. Потім деталі костюма за кресленням нарізають на верстаті. Згодом фарбують костюм. Такі речі виготовляють, як правило, для фільмів.
Завдання - створити максимально реалістичну модель. Після забарвлення творці встановлюють в костюм електроніку.
Зараз подружжя має власне шоу роботів.