«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Подружжя Оголь - переселенці з Донбасу
В Івано-Франківську подружжя Павло та Ганна відкрили свою першу майстерню, в якій створюють унікальні костюми трансформерів.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на Суспільне .
Розробкою моделей трансформерів займається Павло, програмує костюми Анна. Виготовляти роботів почали ще в Донецьку, де і з'явилися перші креслення, реквізити та персонажі. Після захоплення міста бойовиками, поїхали.
"У квітні 2014-го року в Донецьку почалися бойові дії, і я вирішив поїхати за кордон. Думав, що на пару місяців, але затримався там на два роки. Влаштувався до майстерні. За кордоном ми - чужі. Якщо в Україні цим займатися з такою ж наполегливістю - можна багато чого досягти", - говорить Павло Оголь.
Пара переїхала до Івано-Франківська, де зараз в майстерні працює до десяти людей. Вага одного костюма - 15-20 кілограмів,але його адаптують під танці та ігри з дітьми. Спочатку про модель збирають якомога більше інформації та зображень. Потім деталі костюма за кресленням нарізають на верстаті. Згодом фарбують костюм. Такі речі виготовляють, як правило, для фільмів.
Завдання - створити максимально реалістичну модель. Після забарвлення творці встановлюють в костюм електроніку.
Зараз подружжя має власне шоу роботів.