«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
У чіпа буде ультранизька напруга
У компанії Intel розробили спеціальний чіп, щоб зробити видобуток – майнінг – криптовалюти менш витратним. Новий спосіб заощаджуватиме електроенергію.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Decrypt.co.
Ідея створення такого чіпу у Intel виникла у 2018 році. Тоді компанія подала патентну заявку на апаратний "прискорювач" майнінгу.
Згідно з описом, він повинен був знизити енерговитрати при видобуванні біткоїну та іншої криптовалюти.
Тепер один з найбільших виробників мікросхем представить новий чіп для майнінгу біткоїну Bonanza Mine на міжнародній конференції ISCC вже 23 лютого.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Канаді обігріватимуть будинки за допомогою майнінгу біткоїну. Також ми писали, що у США видобуватимуть биткоин із вугільних відходів.
Крім того, ми розповідали, що у Сальвадорі навчилися видобувати біткоїни з енергії вулканів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.