"Зараз ми перебуваємо в ситуації, коли Україна займає сильні позиції у військовому, політичному та економічному плані. Тому я вважаю, що Європі час зв'язатися з керівництвом Росії, а точніше з президентом Путіним, для проведення дипломатичних переговорів"
Як і в попередньому кліпі Артема, тут вшиті пасхалки – чергові фрагменти великої історії від автора.
У чіпа буде ультранизька напруга
У компанії Intel розробили спеціальний чіп, щоб зробити видобуток – майнінг – криптовалюти менш витратним. Новий спосіб заощаджуватиме електроенергію.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Decrypt.co.
Ідея створення такого чіпу у Intel виникла у 2018 році. Тоді компанія подала патентну заявку на апаратний "прискорювач" майнінгу.
Згідно з описом, він повинен був знизити енерговитрати при видобуванні біткоїну та іншої криптовалюти.
Тепер один з найбільших виробників мікросхем представить новий чіп для майнінгу біткоїну Bonanza Mine на міжнародній конференції ISCC вже 23 лютого.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Канаді обігріватимуть будинки за допомогою майнінгу біткоїну. Також ми писали, що у США видобуватимуть биткоин із вугільних відходів.
Крім того, ми розповідали, що у Сальвадорі навчилися видобувати біткоїни з енергії вулканів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.