“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У районі діє третій рівень небезпеки
В Індонезії сталося виверження вулкану Семеру. Він знаходиться у Східній Яві. Прокинувся він у неділю, 1 жовтня. Через надзвичайну подію довелося оголосити навколо третій рівень небезпеки.
Про це повідомляє detikNews. Зазначається, що вулканічний шлейф сягнув 1500 метрів.
Відомо, що виверження почалося о 6:33 ранку за місцевим часом. У районі вулкану наразі діє третій рівень небезпеки.
Місцева влада закликала людей не рухатися у південно-східному секторі у районі річки Бесук Кобокан. Там варто зберігати відстань 13 кілометрів від вершини.
Mount Semeru erupts, spews ash #Indonesia#volcano #MountSemeru #Semeru #eruption #alert #warning #viral pic.twitter.com/4NxSdakhD6
— Earth42morrow (@Earth42morrow) October 1, 2023
Виверження вулкану Семеру фіксували щонайменше 55 разів від 1818 року. Десять разів це призводило до загибелі людей. У 2021 році під час виверження загинули 43 особи, ще 13 зникли безвісти. Тоді близько 3000 будинків були пошкоджені, а майже 6500 людей евакуювали. У 2022-му він знову активізувався, тому провели евакуацію населення.
У березні цього року в Індонезії активізувався ще один вулкан. Йдеться про Мерапі, який називають вулканом “судного дня”. Його вважають одним із найактивніших в республіці. 11 березня він почав виверження. За останніми даними потоки його лави розтеклися на 1,5 км.
Також у квітні на сході країни-терориста рф розпочалось виверження одного із найнебезпечніших вулканів - Шивелуч. Сила стихії підняла вулканічний попіл у небо на висоту до 20 тис. кілометрів, а у селищах, розташованих поруч, серед білого дня наступила ніч. В Інституті вулканології та сейсмології Далекосхідного відділення російської академії наук (ДСВ РАН) вулкану присвоєно найвищий "червоний" код небезпеки для авіації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.