"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
У районі діє третій рівень небезпеки
В Індонезії сталося виверження вулкану Семеру. Він знаходиться у Східній Яві. Прокинувся він у неділю, 1 жовтня. Через надзвичайну подію довелося оголосити навколо третій рівень небезпеки.
Про це повідомляє detikNews. Зазначається, що вулканічний шлейф сягнув 1500 метрів.
Відомо, що виверження почалося о 6:33 ранку за місцевим часом. У районі вулкану наразі діє третій рівень небезпеки.
Місцева влада закликала людей не рухатися у південно-східному секторі у районі річки Бесук Кобокан. Там варто зберігати відстань 13 кілометрів від вершини.
Mount Semeru erupts, spews ash #Indonesia#volcano #MountSemeru #Semeru #eruption #alert #warning #viral pic.twitter.com/4NxSdakhD6
— Earth42morrow (@Earth42morrow) October 1, 2023
Виверження вулкану Семеру фіксували щонайменше 55 разів від 1818 року. Десять разів це призводило до загибелі людей. У 2021 році під час виверження загинули 43 особи, ще 13 зникли безвісти. Тоді близько 3000 будинків були пошкоджені, а майже 6500 людей евакуювали. У 2022-му він знову активізувався, тому провели евакуацію населення.
У березні цього року в Індонезії активізувався ще один вулкан. Йдеться про Мерапі, який називають вулканом “судного дня”. Його вважають одним із найактивніших в республіці. 11 березня він почав виверження. За останніми даними потоки його лави розтеклися на 1,5 км.
Також у квітні на сході країни-терориста рф розпочалось виверження одного із найнебезпечніших вулканів - Шивелуч. Сила стихії підняла вулканічний попіл у небо на висоту до 20 тис. кілометрів, а у селищах, розташованих поруч, серед білого дня наступила ніч. В Інституті вулканології та сейсмології Далекосхідного відділення російської академії наук (ДСВ РАН) вулкану присвоєно найвищий "червоний" код небезпеки для авіації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.