RU
Головна
Світ
09:59, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Вертоліт Збройних сил Індії зазнав катастрофи під час прольоту над дамбою на півночі країни. Два пілоти, які перебували на борту, вижили. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на видання Сіньхуа. Ми отримали інформацію про те, що розбився армійський вертоліт. Ми терміново доставили наші команди до цього місця, заявив співробітник поліції Патханкота. Аварія сталася біля греблі Ранджит Сагар у районі Патханкот. На борту вертольота Advanced Light Helicopter (ALH) Dhruv армійської авіації знаходилися два пілоти, обидва з яких вижили. Нагадаємо, у Каліфорнії розбився вертоліт, загинули чотири людини. Крім того, в Ефіопії пілот випадково посадив літак у недобудованому аеропорту. Також Інформатор писав, що біля Парижурозбився легкомоторний літак, четверо загиблих. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Індії впав вертоліт Збройних сил

Читать на русском
В Індії впав вертоліт Збройних сил

Вертоліт виконував плановий виліт

Вертоліт Збройних сил Індії зазнав катастрофи під час прольоту над дамбою на півночі країни. Два пілоти, які перебували на борту, вижили.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на видання Сіньхуа.

«Ми отримали інформацію про те, що розбився армійський вертоліт. Ми терміново доставили наші команди до цього місця», — заявив співробітник поліції Патханкота.

Аварія сталася біля греблі Ранджит Сагар у районі Патханкот. На борту вертольота Advanced Light Helicopter (ALH) Dhruv армійської авіації знаходилися два пілоти, обидва з яких вижили.

Нагадаємо, у Каліфорнії розбився вертоліт, загинули чотири людини. Крім того, в Ефіопії пілот випадково посадив літак у недобудованому аеропорту.

Також Інформатор писав, що біля Парижу розбився легкомоторний літак, четверо загиблих.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.