“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Червневий закон, який дозволяє реєструвати шлюби одностатевих пар, набув чинності в Естонії
У перший день нового, 2024 року, в Естонії набув чинності закон, який дозволяє одностатевим парам укладати офіційний шлюб. За новими правилами, будь-які повнолітні люди мають право одружитися незалежно від статі. Якщо штамп у паспорті комусь не хочеться ставити, то як альтернативу можна укласти договір про спільне проживання.
Парламент країни ухвалив відповідний закон ще влітку, 20 червня - повідомляє ERR. З трьох країн Балтії пострадянського простору Естонія дозволила одностатеві шлюби першою.
За новим законом, одностатеві подружні можуть усиновлювати дітей. Це може бути дитина одного з подружжя за згодою другого біологічного батька чи матері. Але дитина не може мати більш як двох батьків. Права та обов'язки, що стосуються дитини, як і раніше, належать насамперед її біологічним батькам.
Якщо ж укласти не офіційний шлюб, а договір про спільне проживання, то зареєстрованим партнерам гарантують право виражатися у рішеннях, пов'язаних з їхнім партнером. Також держава враховуватиме такого партнера, притймаючи рішення про субсидії та пільги.
Улітку одружуватись хлопцям з хлопцями, а дівчатам з дівчатами дозволять також у Латвії. У дію вступить закон, який парламент прийняв у листопаді 2023 року. Але попри те, що можна буде укласти одностатеві шлюби юридично, ці пари все ж матимуть менші права, ніж різностатеве подружжя.
Шлюб, зокрема, дозволить відвідувати одне одного у лікарні. У разі смерті одного партнера інший матиме право на пенсію, яку не встиг отримати померлий. Але одностатеві пари все ще не зможуть всиновлювати дітей і можуть зіткнутися з проблемами щодо спадщини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.