"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Червневий закон, який дозволяє реєструвати шлюби одностатевих пар, набув чинності в Естонії
У перший день нового, 2024 року, в Естонії набув чинності закон, який дозволяє одностатевим парам укладати офіційний шлюб. За новими правилами, будь-які повнолітні люди мають право одружитися незалежно від статі. Якщо штамп у паспорті комусь не хочеться ставити, то як альтернативу можна укласти договір про спільне проживання.
Парламент країни ухвалив відповідний закон ще влітку, 20 червня - повідомляє ERR. З трьох країн Балтії пострадянського простору Естонія дозволила одностатеві шлюби першою.
За новим законом, одностатеві подружні можуть усиновлювати дітей. Це може бути дитина одного з подружжя за згодою другого біологічного батька чи матері. Але дитина не може мати більш як двох батьків. Права та обов'язки, що стосуються дитини, як і раніше, належать насамперед її біологічним батькам.
Якщо ж укласти не офіційний шлюб, а договір про спільне проживання, то зареєстрованим партнерам гарантують право виражатися у рішеннях, пов'язаних з їхнім партнером. Також держава враховуватиме такого партнера, притймаючи рішення про субсидії та пільги.
Улітку одружуватись хлопцям з хлопцями, а дівчатам з дівчатами дозволять також у Латвії. У дію вступить закон, який парламент прийняв у листопаді 2023 року. Але попри те, що можна буде укласти одностатеві шлюби юридично, ці пари все ж матимуть менші права, ніж різностатеве подружжя.
Шлюб, зокрема, дозволить відвідувати одне одного у лікарні. У разі смерті одного партнера інший матиме право на пенсію, яку не встиг отримати померлий. Але одностатеві пари все ще не зможуть всиновлювати дітей і можуть зіткнутися з проблемами щодо спадщини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.